Rodinka z Lochnesského jazera

• Slovensko Rodinka Nessová (viac)
všetky plagáty
Animovaný / Rodinný
Veľká Británia, (1984–1985), 2 h 5 min (Minutáž: 5 min)

Malí sourozenci Matěj a Pavlínka se jednoho dne seznámí s rodinou příšerek, které žijí v Lochneském jezeře. Početná rodina Nessů není nakonec vůbec tak příšerná, jak se ze začátku zdálo a děti s nimi zažívají spoustu dobrodružství. Nejdůležitější věcí ale je, udržet přátelství s touto neobvyklou rodinou v tajnosti. Kdyby totiž dospěláci zjistili, že v jejich jezeře žijí tyto strašidelné bytosti, nastalo by ve Skotsku velké pozdvižení! Jestli se Matějovi a Pavlínce podaří všechno utajit, zjistíte, když se na jejich dobrodružné kousky podíváte spolu s námi. Příjemnou zábavu a legraci! (oficiálny text distribútora)

FrankieCZ

Tenhle seriál soupeří v mé paměti se Soptíkem a Smolíkovými o místo "první setkání se zahraničím animovaným seriálem." Nedokážu už zpětně určit, který z nich jsem viděl jako první, ale Nessovi, snad i díky reáliím tolik odlišným od toho co jsem viděl kolem sebe, nakonec asi vítězí. A jako perličku - Peter Maddocks, který dal Nessovým tvář, nakreslil, mimo jiné, i sérii svérázných sebevražedných návodů, které vydal časopis Podobraz v dobách své krátké slávy, kdy nahradil Dikobraz. ()

elfkam111

Úžasný seriál. Bylo mi jen pár let, když jsem zlobil a rodiče mi ho zakázali jako večerníček. Rozbil jsem tehdy skleněnou výplň dveří, abych se mohl dívat. Nekecám. ()

lake-lake

dnes mi začala v hlavě zvučet úvodní píseň, ne a ne ji dostat z hlavy. bylo to fajn, naše děti u toho seděly jak přibité. mladší syn však po vyposlechnutí výše uvedené písně téměř uraženě prohlásil, že si na to nepamatuje - což by bylo líto nejen příšerkám, ale i seržantovi, neboť např. pro mě je od té doby každý seržant Makovec ()

D1705

Dosť primitívna animácia, no kedysi mi to pravda tak nevadilo. Pre deti predškolského veku. Ale pesnička sa stále dobre počúva :-). ()