Mistr filmové parodie David Zucker si tentokrát vzal na mušku snímky ze školního prostředí jako jsou Nebezpečné myšlenky, Pomáda a dokonce i klasickou Džungle před tabulí. Richard C. Clark je středoškolský profesor plný mladičkých ideálů a touhy "učit". Nechá se proto přeložit na problémový ústav, kde profesorům nejde o to, aby mladé lidi vzdělávali, ale o to., aby ve zdraví přežili výuku. Clarkovo svaté nadšení oslní krásnou kolegyni Victorii natolik, že se s nezkušeným profesůrkem duševně i sexuálně velmi sblíží. Ovšem ostatní členové profesorského sboru, včetně sadistické ředitelky Doyleové, nemohou Clarka vystát. Stejně jako studenti, ta sebranka polointeligentních grázlů s okoralou mozkovou kůrou. Právě jejich důvěru musí profesor Clark získat... (oficiálny text distribútora)

Paity

Pro někoho blbost, pro mě super béčko, které má řadu gagů, které nikdo nepřekonal. Třeba ukradené auto během sekundy, nebo ochraná klec před tabulí. Prostě bomba a krásná Tia Carrera. ()

Angie91

Bože, tohle je taková kravina, že bych to mohla vidět třeba 100x a pokáždé bych se válela smíchy... Úžasná parodie na spousty "výchovných" filmů, které se nám snaží neúnavně vštípit, že na tom nejsme ještě pořád tak "špatně"! Při tomhle opravdu jen zalehnout do měkkých peřina a nechat se unášet úchylným vtipem Jona Lovitze... takže slabší 4*. ()

mira007

Protože těsně před tímto filmem jsem shlédl Nebezpečné myšlenky s Michelle Pfeiffer ( film se songem Coolia, který bodoval v ESU ) tak musím tomuto filmu jako její parodii dát čtyři hvězdy. Film, který celosvětově proslavil Jona Lovitze jede svižně, vtipně lehce po Nielsenovsku. Jako ředitelka tady hraje Louise Fletcher , která dostala Oscara za Formanovo Přelet nad kukaččím hnízdem a taky sexy Tia Carrere , kterou si pamatuju jako nej záporačku z Pravdivé lži se Schwarzenegrem. ()

Lukoye

Čekal jsem trapnou komedii se spoustou klišovytých a vyčpělých ftípků. Vlastně jsem se na to ani nechtěl koukat, ale jak jsem to ze začátku apaticky sledoval, ftípky, dialogy a dobré parodické nápady mě u bedny udržely. Některé scény a skeče jsou fakt dobré. Rozhodně bych to nečekal, ale dobře jsem se pobavil a i bych to doporučil. Komedie co sakra vychází z reality, i když je to někdy thlý, že to ani nejde popsat. ()

Chino

Bláznivá škola není zas až taková zhovadilost jak by se podle názvu mohlo zdát. Komedie z prostředí rebelských středních škol jsme tu sice už párkrát měli, genialita a trapnost jsou ale v tomto případě zastoupeny téměř v poměru 1:1, takže se to bez nějaké větší újmy na zdraví dát dá... ()

Olík

Bláznivou školu by jste našly někde v místech, kde končí Připoutejte se, prosím! a začíná Scary Movie. Mix klasického humoru legendární trojice ZAZ a černošského bratří Wayansů, beroucí si pod taktovkou Krále z Parodova Davida Zuckera na paškál snímky ze školního prostředí v čele s Nebezpečnými myšlenkami Johna N. Smitha. Devadesátá léta byla doslova žněmi pro fanoušky filmové parodie a pan profesor Jon Lovitz společně s jeho „džunglí před tabulí“ zastupuje jejich lepší průměr. ()

Rathalos

Tak toto je naozaj blazniva komedia este z devatdesiatych rokov minuleho storocia,co je aj citelne,krasna spomienka na stare casy v skole,na ktore sa nezabuda a film ma pobavil na jednotku,niektore hlasky su cool...:-) ()

AxelWers

Šlahnutá komédia, pri ktorej sa spočiatku budete celkom dobre baviť, hodnotenie postupne degraduje fádny dej, ktorý je miestami dosť klišé. Film vhodný keď potrebujete zabiť popoludnie a nič lepšieho nemáte. ()

Odpadlik

Ředitelka školy rozhánějící na chodbě studenty basebalovou pálkou, vyhražené parkoviště před školou pro zvláštní jednotku ... opravdu dost dobrých nápadů a překvapivě dobrá parodie (zejména na Nebezpečné myšlenky a Pomádu), jedna z těch lepších! ()