Mistr filmové parodie David Zucker si tentokrát vzal na mušku snímky ze školního prostředí jako jsou Nebezpečné myšlenky, Pomáda a dokonce i klasickou Džungle před tabulí. Richard C. Clark je středoškolský profesor plný mladičkých ideálů a touhy "učit". Nechá se proto přeložit na problémový ústav, kde profesorům nejde o to, aby mladé lidi vzdělávali, ale o to., aby ve zdraví přežili výuku. Clarkovo svaté nadšení oslní krásnou kolegyni Victorii natolik, že se s nezkušeným profesůrkem duševně i sexuálně velmi sblíží. Ovšem ostatní členové profesorského sboru, včetně sadistické ředitelky Doyleové, nemohou Clarka vystát. Stejně jako studenti, ta sebranka polointeligentních grázlů s okoralou mozkovou kůrou. Právě jejich důvěru musí profesor Clark získat... (oficiálny text distribútora)

Bohemák

Žádná pronikavá zábava. I parodii lze natočit s minimálním vtipem. Největší trhák: "Ach, ty jsi ještě panna!" "Ale miláčku, ještě jsem si nesundala kalhotky.". Pak už je to jenom slabší a slabší. ()

Paity

Pro někoho blbost, pro mě super béčko, které má řadu gagů, které nikdo nepřekonal. Třeba ukradené auto během sekundy, nebo ochraná klec před tabulí. Prostě bomba a krásná Tia Carrera. ()

mira007

Protože těsně před tímto filmem jsem shlédl Nebezpečné myšlenky s Michelle Pfeiffer ( film se songem Coolia, který bodoval v ESU ) tak musím tomuto filmu jako její parodii dát čtyři hvězdy. Film, který celosvětově proslavil Jona Lovitze jede svižně, vtipně lehce po Nielsenovsku. Jako ředitelka tady hraje Louise Fletcher , která dostala Oscara za Formanovo Přelet nad kukaččím hnízdem a taky sexy Tia Carrere , kterou si pamatuju jako nej záporačku z Pravdivé lži se Schwarzenegrem. ()

Lukoye

Čekal jsem trapnou komedii se spoustou klišovytých a vyčpělých ftípků. Vlastně jsem se na to ani nechtěl koukat, ale jak jsem to ze začátku apaticky sledoval, ftípky, dialogy a dobré parodické nápady mě u bedny udržely. Některé scény a skeče jsou fakt dobré. Rozhodně bych to nečekal, ale dobře jsem se pobavil a i bych to doporučil. Komedie co sakra vychází z reality, i když je to někdy thlý, že to ani nejde popsat. ()

Chino

Bláznivá škola není zas až taková zhovadilost jak by se podle názvu mohlo zdát. Komedie z prostředí rebelských středních škol jsme tu sice už párkrát měli, genialita a trapnost jsou ale v tomto případě zastoupeny téměř v poměru 1:1, takže se to bez nějaké větší újmy na zdraví dát dá... ()

Olík

Bláznivou školu by jste našly někde v místech, kde končí Připoutejte se, prosím! a začíná Scary Movie. Mix klasického humoru legendární trojice ZAZ a černošského bratří Wayansů, beroucí si pod taktovkou Krále z Parodova Davida Zuckera na paškál snímky ze školního prostředí v čele s Nebezpečnými myšlenkami Johna N. Smitha. Devadesátá léta byla doslova žněmi pro fanoušky filmové parodie a pan profesor Jon Lovitz společně s jeho „džunglí před tabulí“ zastupuje jejich lepší průměr. ()

Rathalos

Tak toto je naozaj blazniva komedia este z devatdesiatych rokov minuleho storocia,co je aj citelne,krasna spomienka na stare casy v skole,na ktore sa nezabuda a film ma pobavil na jednotku,niektore hlasky su cool...:-) ()

AxelWers

Šlahnutá komédia, pri ktorej sa spočiatku budete celkom dobre baviť, hodnotenie postupne degraduje fádny dej, ktorý je miestami dosť klišé. Film vhodný keď potrebujete zabiť popoludnie a nič lepšieho nemáte. ()

Odpadlik

Ředitelka školy rozhánějící na chodbě studenty basebalovou pálkou, vyhražené parkoviště před školou pro zvláštní jednotku ... opravdu dost dobrých nápadů a překvapivě dobrá parodie (zejména na Nebezpečné myšlenky a Pomádu), jedna z těch lepších! ()