Někdo z Gray Sloan Memorial je vážně zraněn. (Disney+)

Caszidy

Shonda Rhimes zase jednou na konec série připravila (už tradičně?) nějakou katastrofu. Tentokrát naštěstí se šťastným koncem, byť v tom samozřejmě má prsty loučení s postavou April. Příště nás čeká tolik očekávaná svatba a poslední díl čtrnácté série, která musím potěšeně říci, si drží kvalitu překvapivě dobře (přeci jen čtrnáctá série? To už je něco!). ()

castor

Velké finále je tady. Nemocnice se zastavila (trošku cynická narážka), špičkoví chirurgové přestali operovat, už nepřebíhají ze sálu na sál a nehrají o minuty, protože bojují o život někoho ze svých řad. A zase v tom měla prsty autonehoda. Podívat se za našimi hrdiny přišla i Geena Davis, tedy to sloveso je trochu zavádějící. Celé to nicméně odstartují přípravy na svatbu jedné populární dvojice a detoxifikace matky chlapce, kterého se coby pěstoun ujal Owen. Očekávání stoupá. ()

Kacitr

Potěšil návrat doktorky Hermanové. Škoda, že se nezdrží na více epizod. Taky je tu April, za kterou se modlí celá nemocnice. Dokonce i Jackson, který víře neholdoval. Owen se stává opatrovníkem malého Lea a je nám představena jeho patnáctiletá matka Betty, se kterou má Amelia leccos společného. ()