Baileyová stojí před dosud nejtěžší výzvou. (Disney+)

Caszidy

Epizoda zaměřená na Mirandu, která už zdaleka není tou legendární "nacistkou", jako v prvních řadách, nýbrž veleúspěšnou šéfkou na vrcholu, což s sebou samozřejmě nese řadu problémů a balvanů, s nimiž se je třeba vypořádat, jinak člověka prostě zničí, ať se může sám cítit sebeodolnější. ()

Kacitr

Baileyová z prvních řad Grey's anatomy? To je kdo? Rozhodně ne tahle paní...zaměřeno na Mirandu a dopady všech těch těžkostí na její bedra. Jak děj plyne, postavy se vyvíjejí. Miranda je jedna z těch, jejichž charakter se změnil doopravdy hodně. Chvílemi s ní soucítím. Pak mě zase štve. Pak je sobecká. A pak zase jedna z nejlepších. ()

castor

Miranda po dva předchozí díly bojovala s nástrahami hackerů, kteří ochromili chod nemocnice. Následně musela sledovat, jak bojoval o své příští černošský chlapec ve věku jejího syna. A teď musí bojovat o vlastní život, ač si kdekdo myslel, že její vlastní diagnóza vypadá jinak. Lehce rekapitulující díl nakonec směřuje do milého finále, takže vlastně dobré. Jsme skoro v půlce a tahle série je zatím velmi vyrovnaná a nadprůměrná. ()