Jo se postaví svému odcizenému, násilnickému manželovi. (Disney+)

Caszidy

Povedené navázání na tradiční cliffhanger z půlky sezóny. Joina linka se konečně trochu hýbe. Paradoxně ústřední hackerský motiv z minula vyšuměl tak nějak do ztracena a vyřešil se zbytečně snadno. Chemie mezi Jacksonem a Meggie se mi zamlouvá, uvidíme, jak dlouho nás tvůrci s jejím rozvinutím budou napínat. ()

castor

Návrat po několikatýdenní pauze velmi slušný a napínavý, ostatně jak jsme zvyklí. Tahle parta baví dál. Jejich vztahy, lékařské případy, osudy a zvraty jsou vyzrálé a chytře napsané, ač je mi jasné, že řada diváků odpadla někdy u páté série. Největší pozornost logicky krade Jo a její znovusetkání s násilnickým manželem. Vracíme se i k rozsáhlému hackerskému útoku a jeho solidnímu rozuzlení, ve kterém sehraje důležitou roli (překvapivě znovu vtipná) Miranda. ()

Kacitr

Navazujeme tam, kde jsme skončili...Hacker vydírá nemocnici a Jo překvapí Paul. Silná epizoda, která mnou rezonovala. K Paulovi jsem od začátku necítila nic jiného než odpor. A je škoda, že se Shonda tomuto tématu nevěnovala více. Meredith si k Wilsonové nachází cestu a stojí při ní. Líbila se mi její pohotovost. ()