Joe Watters a Gus Green se spolu přátelí od dětství. Už tehdy spolu chodili na ryby a v dospělosti si to dopřávají alespoň jednou ročně. Jejich výlety ovšem pravidelně provázejí katastrofy nejrůznějšího druhu. Tentokrát se cestou na Floridu seznámili s jakýmsi člověkem, který jim vzápětí sebral auto. Z televizní pátrací relace potom kamarádi zjistí, že to byl podvodník a vrah Decker Massi, na něhož je vypsána vysoká odměna. Joe a Gus ve spravedlivém hněvu začnou zločince honit. Když se jim podaří získat zpátky ukradený vůz, situace se poněkud obrací. V autě totiž zůstala mapka, na níž si Decker vyznačil, kde ukryl kořist. Štvaná zvěř se nyní pouští po stopách svých pronásledovatelů (oficiálny text distribútora)

Anderton

Príjemná oddychovka, ktorá ťaží najmä z perfektného obsadenia dvoch hlavných úloh. Poteší aj zopár fajn hlášok, avšak ani herci nedokážu niečo, čo nemá ambíciu zaradiť sa medzi nadpriemerné komédie vďaka nič moc scenáru (J.J. Abrams!?) vytiahnuť nad onen priemer "iba" svojou účasťou. Pokiaľ máte chuť vidieť pôvodne hudobníka a stand up komika Pesciho v inej úlohe ako je brutálny mafián, tak asi neoľutujete. Ale to si zase môžete pustiť Lethal Weapon 2-4. ()

candy_daze

Ultra hovadina. Pesci s Gloverem jako dvojice neuvěřitelně nesnesitelných retardů, kterým se podařilo ve mně probudit sadistu. Kdyby to bylo aspoň vtipný, ale většinou to bylo spíš "what the fuck?", a ne to pozitivní "wtf". Scéna s bleskem mě ale moc potěšila. Za tu hoďku a půl jsem oba hlavní protagonisty nesnášela natolik, že jsem si přála aby Pesciho ten blesk trefil ještě aspoň pětkrát... hm, to by bylo fajn. ()

Enšpígl

Rybář, to je chlap, kterýho přes noc tvrdě znásilňuje jeho manželka a on ráno celej říčnej běží k řece, do který strčí na celý dopoledne chladit ten svůj proutek, kolem 14:00 se vyklimbá a jde do nejbližích uzenin koupit nějakou tu rybí chcíplotinu k jídlu, aby měl sílu na přežítí další sexuální agrese ze strany své manželky. ()

Malarkey

Setkání dvou herců, jakými Joe Pesci a Danny Glover jsou, jsem si nechtěl nechat ujít. To jsem ale nevěděl, že tahle jinak ucházející roadtripová komedie, bude plná dost naprosto brutálně trapnejch scén, kterejm vévodí snad ta ke konci filmu, kde se Danny Glover a Joe Pesci perou s krokodýlem. Hned jsem si vzpomněl na film Ed Wood, kde stejnej režisér točil scénu se zfetovanym Belou Lugosim, jak se v bazénku pere s šesti hlavou olihní. ()

GodComplex

Dobra magorina v relativne pozitivnim smyslu. Kdo ma rad zabavny element serie Lethal Weapon, nebude zklaman, prestoze Gibson zde chybi. Z dvojice Glover - Pesci mi vic sedne Glover. Pesci pusobi jako vzdy otravne, ale vzato v zanru komedie se to da, horsi je to kdyz se snazi o serioznejsi role ala tragicti Goodfellas. Ano, je to bcko vesmes o nicem, ale pomerne zabavne. 5/10 ()

• Pri natáčaní filmu sa stala tragédia. To, čo malo byť úhľadným skokom a pristávacím manéverom, sa stalo osudným pre jednu z komparzistiek na scéne rodinnej komédie. V scéne, v ktorej mal čln naraziť na rampu a pristáť medzi dvoma ďalšími člnmi, ale kaskadér narazil na rampu pod zlým uhlom, prevrátil ju a poslal ju do dvoch ďalších člnov, ktoré potom zasiahli skupinu komparzistov stojacu okolo ako dav v pozadí. 29-ročná Janet Wilder bola pri nehode smrteľne zranená a štyria ďalší boli vážne zranení – vrátane jej manžela, ktorého držala za ruku v čase nárazu. (Raccoon.city)