Annabelle Serpentine Dance

všetky plagáty
Dokumentárny / Krátkometrážny
USA, 1895, 1 min

Jeden z prvních veřejně promítaných filmů. Natočeno na Edisonův kinematograf v jeho studiu v New Jersey. Tanečnice Annabelle Whitford (vystupovala pod uměleckým jménem Peerless Annabelle) muže svým erotickým tancem doslova hypnotizovala. (Auvajs)

Webb

Nestačím zírat. Tanec s měnícími se barvami. Na tomto videu je vidět, jak vývoj kinematografie šel razantně kupředu. ()

Deimos

YouTube/// Obsazení 6/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Efekty 8/10/// +doprovodná hudba na klavír, tanečnice v barevných šatech na černobílém pozadí -tady nehledejte, nebo snad jen samotné vystoupení trvá 32 vteřin/// Rozhodně můj nejstarší film, který jsem zhlédl. A je až pozoruhodné, jakéžeto kousky vznikaly na počátku kinematografie. S přihlédnutím k době vzniku (1895) se jedná o velice krásný snímek. Hudbu vytvořil Jon Mirsalis a snímek natočil William Heise./// Celkem 74%/// ()

Snorlax

Že se oranžová z vlasů udržela pouze na vlasech po celou dobu, je naprosto fantastické. Tohle koloroval někdo nesmírně šikovný, zručný a možná i znožný. ()

Marek1991

Ďalší zo starých zaujímavých tancov. Veľká kultúrna hodnota, celkom sa mi to páčilo, bolo to také iné a divné, troška srandovné. ()