Panna Aquamarine

• Česko Mořská panna, Aquamarine (viac)

Dve nerozlučné priateľky Claire (Emma Robertsová) a Hailey (Joanna 'JoJo' Levesque) jedného dňa po silnej búrke objavia z mora vyplavenú morskú pannu Aquamarine (Sara Paxtonová), ktorá ušla pred svojím otcom, lebo ju chcel vydať za niekoho, koho nemiluje. Teraz mu chce dokázať, že láska existuje a na súši sa určite nájde niekto, kto ju bude milovať. A zdá sa, že sa tak stane, keď sa zoznámi s plavčíkom Raymondom (Jake McDorman). Nič však nejde tak, ako by si želala, hoci jej nové kamarátky jej nezištne pomáhajú... (TV JOJ)

vade_mecum

nejdřív mi to přišlo jako úplná blbina, ale ve finále to nelze nazvat odpadem... jediný, co bylo fakt hrozný bylo otravný holčičí chichotání... kvůli tomu nelze dát více jak 35%, čili jednu a půl hvězdičky, navíc to bylo pro jinou diváckou kategorii než jsem já ()

soukyd33

Romantická fantasy komedie o mořské panně, která utíká před otcem a jeho pravidly. A ono to docela funguje. Je to ovšem pro mladší diváky, a spíše děvčata. Filmy s mořskými pannami jsou vždy zajímavé, mají co nabídnout. Romantická zápletka zde funguje, a na záporačky se lze také dívat. Poznámka: Zajímavý konec. Hvězdiček 3 ()

MclaireM

Máme tu druhé H2O..Fakt bolo pre mna umenie dopozerať toto.."aquamarine" sa musí brať s nadhladom a to teda poriadnym hlavne pri priblblých scénkach ako "telefonovanie cez mušlu" a takýchto je tam strašne moc,neprajem skuknuť nikomu ani 10 ročným dievčatkám.Jedna hviezdička za celkom dobrý soundtrack a Jake McDormana:P ()

ES13

Neni to nějak extra dobrej film, ale špatnej taky neni. Jako malá sem ho milovala, tak sem se rozhodla stáhnout si ho teď a trošku mě to zklamalo. No jo no, už nejsem dítě a taky podle toho hodnocení toho filmu. Ale je to dobrá komedie na odlehčení po dni ve škole a v práci. ()

len.tilka

Sara Paxton, o kterou tam celou dobu jde, hraje sice tu Aquapipinu s měnícíma se nehtama fajn, ale ta postava je tak neuvěřitelně, NEUVĚŘITELNĚ prudivá, že se nakonec stává snad ještě větším problémem, než nejspíš scénáristy zamýšlená hlavní záporačka, blonďatá dcera místního zprávaře. Děj alá potřebujukluka - vyhlídnusikluka (nejlepé naprosto nedosažitelného) - chcikluka - musimmíttohokluka... Jako...CO? Chápu, že podle pohádky je to jakási mořská frajerka, co nezná lidi a neví, jak to tu chodí, ale BOŽE...chtít lásku za 3 dny??? Tohle je MOC. Ještě, že tam sou Roberts a Levesque, jinak bych začla ječet úplně stejně, jako když Paxtonka slyšela v telefonu hlas svého Raymondíka. ()

frannyberry

Neurazí, nenadchne. Pokud máte tu správnou náladu na dívčí romanci a film o přátelství, není tomu co vytknout. Doporučím samozřejmě jen dívkám (ale i ženám, které ještě mají dívčí já). ()