Rebecca je krásná a přitažlivá dívka, kreré zdánlivě nic neschází. Jenže ona právě přistihla svého přítele Richarda s jinou, a tak je rozhodnuta pomstít se mu! Rychle schání kluka na "jednu noc" , aby v Richardovi vzbudila žárlivost... Její hledání se promění v bláznivou cestu, na které rozhodně nebude nouze o vtipné situace, a během níž objeví i opravdovou lásku! (oficiálny text distribútora)

Mina230692 odpad!

Byla to výzva, jestli jsem natolik silný a psychicky odolný jedinec a zvládnu to dodívat do konce. Dokázala jsem to. Bylo to těžké, a vyžadovalo to maximum mého sebeovládání. děkuji své rodině,přátelům a všem, kteří mě podporovali. Tohle (nebudu ani používat slovo film) se opravdu nemělo stát. ()

RozaMadMax

Některé vtipy byly opravdu trapné a přes čáru, ale několikrát jsem se upřímně zasmál a musí se to brát spíše jako parodie. A většina zde dává odpad už snad jen z principu, neb ten film tak hroznej nebyl. ()

Mausik odpad!

Čekal jsem nějakou romantiku a humor. Ale to co jsem viděl byl nejhorší filmový zážitek doposud. I moje přítelkyně která miluje romantiku byla pěkně znechucena. Tenhle film položte na zem a utíkejte co vám síly stačí pokud si nechcete zkazit náladu! ()

desa odpad!

jiz jsem to zde do nejakeho hodnoceni psal. nechapu tenhle druh americkeho humoru - poblita prsa, chachacha, uklouznuti na menstruacni krvi - super for, za celej film jsem se ani jednou nezasmal a to si myslim, ze mam dobrej smysl pro humor. pokud by slo davat minus procenta, nemel bych s tim problem. nechapu tento druh filmu, ale americanum se to stava casto. jako herec bych se za ucast v tomto filmu stydel vic nez za ucast v serialu o Zemanovi. ()

Veuni

Hóóóódně nenáročná komedie...možná někdy až v tv pojede jen teleshoping a já budu jen tupě zírat doblba, tak si to pustím znovu. Jako viděla jsem i horší filmy...sáhni mi na okouna... ()