Holičstvo v južnej časti Chicaga je príjemné miesto, kde sú zákazníci vlastne priatelia. Žiaľ, táto štvrť je v poslednom čase veľmi nebezpečná, v uliciach vyčíňajú gangy, prestrelky sú na dennom poriadku a stále pribúdajú nevinné obete, často z radov detí.  Majiteľ holičstva Calvin a jeho priatelia sa preto rozhodnú túto situáciu vyriešiť po svojom. (TV JOJ)

Real Tom Hardy

"THAT AIN'T SHIT. LAST WEEK I GOT ROBBED TWICE AND GOT MY ASS BEAT BY SECOND ROBBER FOR GIVING ALL MY MONEY TO THE FIRST!" ---------- Hviezdička za cameo Anthonyho Davisa. ()

pokyy

Bože, tohle se natočilo proč? Černá propaganda od začátku do konce..:) kdyby to bylo opačně, to by se řvalo.. Ale věnujme se filmu, hned od první scény čumět na nasraný ksicht Ice Cube se ještě dá přežít, ale poslouchat kecy "ublížené" komunity afroameričanů to už byl těžký oříšek. Stěžování na vše, přes prezidenta až na gangy, které tvoří jen černoši mi přišlo neuvěřitelné. "Co pro nás obama udělal, nemyslím pro zemi, ale pro nás?! :DDD" Tenhle film za to nestojí, posouváním jsem ho zkrátil na hodinku a stejně mi trvalo než jsem se z toho dostal. rasistický film, který kdyby natočil běloši (mimochodem ve filmu zazní několikrát že nemají rádi bělochy) tak by se rabovalo! ()

Sharlis

Film vyslovene pre čiernych američanov. Prvých max. 10 minút diskusie v kaderníctve ako-tak bavili, ale potom je to desná nuda. Celé je to len a len o tom ako to má čierna mládež tažká, ako ťažko sa im vyrastá, ako sa v ich štvrti strieľajú gangy atď atď atď. Humor sa po úvode absolútne vytratil, potom je to zase o tom ako chce Cube predať kaderníctvo a je to skôr vážne, koncom až rodinná drama (diskusie so zamestnancami prečo by to predať nemal, diskusie so synom "nepridaj sa nikdy ku gangu", bla bla bla). Ak hľadáte film, kde budú vtipné gagy, tak tuto ste mimo. ()

Kloboucek75

Pokaždé když promluvil Cedric the Entertainer jsem měl záchvat smíchu . Všechny 3 díly byly super . Negrosaurus nebo 50 odstínů šedin ,mě fakt rozesmálo na celý den. Poslední týden jsem film viděl 9 ! V ČZ verzi čas 1:14:29 holič říká jdu tančit ne jako gay. V originále říká i'm getting away. Takže proč takový překlad ? ()

kaylin

Ke třetímu dílu této série budu nakonec lehce hodný, i když si nemyslím, že by se někam zásadně posunula. V podstatě k každém dílu se musí řešit, jestli zůstane holičství na svém místě, nebo ne. Tady je to ještě upgradováno o problém gangů, což celkem funguje. Sem tam je to i vtipné, ale zase ne moc... ()

• Natáčelo se v Atlantě. (kellne)