Eddie (Cedric the Entertainer), Jimmy (Sean Patrick Thomas), Isaac (Troy Garity), Ricky (Michael Ealy), Dinka (Leonard Earl Howze) a Terri (Eve) pracujú v jednom chicagskom holičstve. Majiteľ Calvin (Ice Cube) sa ho snaží udržiavať, pretože ho po čase chce predať svojmu synovi. Zrazu sa však okolo holičstva začne obšmietať istý Quentin Leroux (Harry J. Lennix)... (LaciLC)

kaylin

Oproti prvnímu filmu je tohle už moc křečovité a není to vlastně ani moc vtipné. Popravdě se řeší skoro to samé, jsou zde nějaké vztahy, které se rozvíjejí, ale ani to není moc horké, prostě jen špatně odvedená dvojka, které už chybí jakýkoli náboj, jenž by dokázal diváka nabudit na podobnou podívanou. ()

Wishkah

Dokážu si představit že scénář musel mít aspoň tisíc stránek, protože tu tunu řečí nemohli dostat na menší počet. Přitom ani jediná věta neobsahuje, žádnou hlášku. Nic co by zlidovělo. Je to ohromná nuda. Celou dobu sledujete partu černochů jako sedí na židli a plkají o ničem. A když myslím o ničem tak opravdu myslím o NIČEM. Je to nudná, nudná, neuvěřitelně nudná komedie, plná namachrovaného, černošského přehrávání a hiphopu. A to nemyslím nijak rasisticky. ()

fimler

Jak vidím ostatním se to moc nelíbí.Mělo to docela hezkou zápletku, ale už po sté ohrátou. Jinak v tomhle filmu nevidím nic špatného až na scénář, ale co k tomu dodat prostě klasický černošský film tentokrát v prostředí holičství s Ledovou Kostkou v hlavní roli.A moje obvykle oblíbená Quuen Latifah tady byla za velkou krávu!! :DD ()

darwin

Dvojka už není tak dobrá jako první díl, chybí mi tady hlavně duo zlodějíčků s Anthony Andersonem v čele, ale stále je to nadprůměrná a pohodová komedie. Znovu však platí, že pro "cracker-ass crackera" z ČR, kterému pojmy jako Trent Lott, Nation of Islam nebo aféra R. Kellyho nic neříkají, je tento film nepochopitelný. ()

KNTRFKT

Bezpředmětný plácání bandy černochů v holičství pokračuje a zřejmě pokračovat bude. Nechybí BBQ, sodovka, kuřecí placky, vytahaný dresy, volný hadry, vykroucení hlavy při každym "shut up" a "fuck you", hlasitý pičování na všechno a všechny a ani jednoduchá zápletka, která zamotá hlavu maximálně tak slaboduchému dělníkovi z Kosova po mrtvici a deseti pivech. Calvinovo holičství se totiž musí vypořádat s nástupem laciné konkurence v podobě nejpřiblblejší slátaniny, která může napadnout jenom ty "motherfucking niggas, dog". Narozdíl od jedničky tady aspoň o něco jde, ale pokud nejste zrovna z Comptonu, asi těžko pochopíte, o čem to tam vlastně pořád melou. ()

• Natáčelo se v Chicagu (Illinois, USA). (BMW12)