Keď veliteľ špeciálnych jednotiek Marshall Lawson (Steven Seagal) stratí pri chladnokrvnom a zdanlivo náhodnom útoku všetkých svojich mužov, považuje za svoju svätú povinnosť osobne prešetriť pozadie týchto brutálnych jatiek. Pri svojom pátraní zakrátko narazí na vojenskú operáciu CTX Majestic, ktorá podlieha takému vysokému stupňu utajenia, že sa armáda, aby jej existenciu a priebeh uchránila aj naďalej, rozhodne Lawsona urýchlene odstrániť! On je však neúprosný, a púšťa sa do nemilosrdného a nerovného boja proti organizovanému drogovému obchodu, ktorý zrejme tajne riadi ktosi priamo zvnútra armády! (TV Markíza)

HChinaski odpad!

Jeden z nejhorších filmů na kterém mé oko kdy spočinulo. Film pro opravdu silné nátury. Nemohl jsem dva dny spát a přemýšlel kdo může odsouhlasit podobný scénář do výroby. SS tomu dal opět na prdel...Jeho filmy z minulého tisíciletí se ve srovnání s jeho současnou tvorbou jeví jako oscarové majstrštyky. ()

JackBurda odpad!

Hromada náhodných scén, které nikam nevedou. Akce minimum a stojí za prd. Pravda u tý finální "bitky" jsem se pousmál, ale jinak naprostá ztráta času. ()

smrtubohem

Začínám nabývat dojmu, že na chudákovi Seagalovi se vystřídali po roce 2000 nejhorší režiséři světa. Albert Pyun a jeho Profesionál budiž toho důkazem. Tenhle film je hrozně špatnej, dokonce víc, než většina Stevenových fimů poslední doby. Nevím, jestli se Seagal nechává zastupovat stuntmanem ze své vůle, nebo je to dílo režiséra, každopádně mistr aikida a dalších několika stylů začíná víc střílet než se prát a to, přátelé, nevěstí vůbec nic dobrého. ()

Thovt

kdysi jsem k tomulhe filmu, jakožto i k celý pozdější tvorbě Stevena Seagala, byl docela shovívavej. včera jsem ale přepínal mezi Silou úderu a Riddickem a tohle přímý srovnání zlomilo Stevenovi vaz. už nikdy více! ()

Stanmi

No v jednom název nelhal, byla to vážné síla... Steven Seagal tentokráte jako velitel Marshall Lawson bere svou jednotku zelenáčů na cvičnou misi do Paříže, ale hned první večer je většina jednotky zavražděna. Při pitvě se zjistí, že těla mrtvých obsahují stopy nové drogy, která uživatelům propůjčuje takřka nadpřirozené schopnosti. Ta pochází z tajného programu, kterou ukradl její vynálezce Aroon (Adam Croasdell). No a Marshall, samozřejmě za pomoci fešné chemičky Tii (Lisa Lovbrand) musí Aroona zastavit, než drogou kontaminuje zásoby vody. Až doteď by to mohlo být, pro někoho možná i zajímavé akční sci-fi béčko, ovšem jen za předpokladu, že by to natočil někdo jiný. Protože tým Michaela Keusche vyrobil něco z čeho nemůže mít radost ani fanoušek akčních filmů, sci-fi filmů a ani samotného Stevena. Ten se tady spíše drží v ústrání a film tak musí "táhnout" ostatní herci. Což je jasná cesta do pekel, protože tady herecká kvalita jednoznačně není... no aspoň na tu Lisu se dá koukat. Nezachrání to ani prostředí. pokud vám na začátku unikne záběr na Eiffelovku, tak ani nepoznáte, že je to v Paříží, není divu, když se natáčelo v Rumunsku. A akce? No sem tam někdo někoho podřeže a v poslední dvacetiminutovce si i trochu zastřílí. Steven si střihne asi 5 soubojů, které vyjma toho posledního trvají asi 5 vteřin. Zakončím to však pozitivně: horších Stevenových filmů se naštěstí po světě moc nepotuluje. ()

VanBradley89 odpad!

Po zavzpomínání si na staré dobré Seagal časy, přišlo kruté vystřízlivění a návrat do reality. Tohle bylo totiž nehorázná blbost. Steven v celým filmu jen sedí a nebo mlátí lidi ve zpomalených záběrech. Jeho závěrečná kočkovaná s hlavní zloduškou byla hodně vtipná. Celý film je takoví zmatený. Nejhůř jsem se cítil při přestřelce v domě asi uprostřed. Spousta lidí, spousta výstřelů a já vůbec netušil kdo je kdo :) Takže tohle ne. Mám doma ještě pár Seagalových novějších kousků ( vycházeli v novinách za 50) ale po shlédnutí tohohle se dost bojim dát některýmu z nich šanci. ()

sus odpad!

Tak teď nevím co si mám o téhle frašce myslet, jak po stránce samotného příběhu filmu, tak po stránce výkonu herce Stevena Seagala. Jelikož jako fanda Saegala jsem se na ten film hrozně těšil, tak asi po prvních 10 minutách jsem byl znechucen. Nečekal jsem žádný převratný děj, ale za to pořádnou esenci bojového umění jak jsme u Stevena zvyklí (viz např. snímek Nico, Nemylosrdná spravedlnost nebo Glimmerman). V tomhle filmu má hlavní hrdina dost nadváhu a tak se to režisér pokoušel maskovát tím, že záběry na Seagala byly jen od prsou nahoru a při akční scéně to bylo zestřihané způsobem ala Resident Evil Apocalypsa, takže dohromady nebylo nic vidět. Takže jestli se chceš propadnout na úplné dno světové kinematografie, jen tak dál Stevne. ()

DansteR

Seagal, Seagal a furt jenom Seagal...a ještě k tomu starý Seagal...trochu důstojnosti by to chtělo...už to hold není hvězda bojových umění :-D ()

MIHLIK odpad!

Stevne, Stevne tak sem tě měl rád ve tvých začátcích, ale ted je to prostě hrůza no filmový důchod už klepe na dveře. ()

Guthix odpad!

Celý tento kúsok mi pripadal ako keby pozerám nekonečnú časť nejakého lacného seriálu.Stále o tom istom 90min. vkuse.Michael Keusch Musel byť už vážne na dne keď zrežíroval takúto hlúposť.Dorazenie tohto filmu je vlavne vtedy keď sa Steven začne hrať na Wolwerina.Celkový dojem-10% ()

turboviking

Síla úderu, nebo spíše síla hambáčů co máš v břiše Stevene? Ale dobře aby jste neřekly, není to tak hrozné jako některé další odpady, takže tu jednu hvězdu mu dám. ()

panslav

Co dělat, je to prostě Seagal!!! :-D Samozřejmě že ten příběh je příšerný, a jeho zpracovaní ještě horší... :-( Ale Seagal... ;-) ()

soukyd33

Něco jako hon na upíry. 🤔 Film nemá čím zaujmout, a tak se tu sází hlavně na temné scény a temnou atmosféru doprovázenou hudbou. Herecké výkony žádné. Akce až moc. Likvidace neznámé látky, která upravuje lidskou DNA. Nedoporučuji. Hvězdiček 1 ()

pupidup

jeden bod za to, jak skvěle jsem se pobavila u vašich komentářů..."Muž s cejchou smrti" od Glamoura a taky měnící se jakoby "šelmí" (nebo hadí?) oči neměly chybu! Lateef byl také originální! Díky za to oživení. Jinak film je bez děje, faktem je, že jsem byla jen zvědavá jak to dopadne....takže mě to donutilo vydržet do konce. Také za to ten bodík. ()