No Limits

Akčný / Pornografický
USA, 2003, 103 min

Kusko.t2

Fincherova Hra z roku 1997 spracovaná “bez limitov” a navlieknutá do príťažlivého pornografického šatu. Michael Douglas si tu však ale nevrzne. ()

kaposlav

No fakt sa mali asi lepšie rozhodnúť čo chceli natočiť. Erotický film to nie je, lebo je tam porno a žiadna erotika. No ale potom ten dej, ktorý tvorí značnú časť filmu tam je k čomu? Kto chce pozerať film mu tam tie porno scénky budú vadiť a kto porno, tak je tam priveľa hrania bez porna. Pre TV kvôli pornu nepoužiteľné a dabingu sa zrejme nikto nikdy nedočká, tak potencionálny diváci sú limitovaní a tým pádom je ten názov scestný :) Ono nie je zlé, keď aj porno filmy majú dej a herci tam aj zahrajú nejaké scénky, ale tu je toho fakt veľa. Ako to teda hodnotiť? Ako porno je tam toho málo a aj to málo nič moc. Ako film kvôli pornu je to ťažko pozerateľné. Proste je to zlé a iba za 1*. Jediná vec ktorá mňa oslovila, že som videl Jesse Jane v xxx filme aj v mladšom prevedení, lebo tie filmy za ostatných pár rokov, no tam je už vyťahaná, premrdaná a umelá. Škoda, že nedostala viac priestoru na sebarealizáciu. Keby užívateľ Kusko.t2 v komentári nenapísal, tak by som si ani neuvedomil o aký plagiát ide. Škoda, že to nespravili ako softeroťák :( vhodný aj pre TV. ()

• Jesse Jane v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)