Will Ferrell (Vánoční skřítek, Mládí v trapu) hraje hlavní roli v uběhané komedii o hypersoutěživém světě ligy malého fotbalu. Phil Weston (Ferrell) je normální, průměrný chlap, který se celý život musí vyrovnávat se svým extrémně soutěživým otcem Buckem (Robert Duvall). Phil se stane trenérem fotbalového týmu, v němž hraje jeho desetiletý syn. Dostane se tak do přímého střetu s otcem, který trénuje svého mladšího syna v nejlepším týmu ligy. Mistrovský pohár může ovšem získat jen jeden z nich! Do hry tak vstupují nevyrovnané účty z minulosti a jak Phil, tak Buck sahají k extrémním prostředkům, jen aby získali vytoužený pohár pro svůj tým! (oficiálny text distribútora)

ladko

Hnusne podhodnotená Ferrellova komédia. Ok, ten námet je možno detinský a stokrát videný, ale Will z toho robí zážitok. Jeho kreácia závisláka na káve je úžasná:). Scéna keď ho vykopnú z kaviarne(Phil:"What's happening Derek, I thought we were friends." Zamestnanec kaviarne: "My name is Andy." Phil: "No, your name is Liar, 'cause you're telling lies.") a mnoho ďalších je skvelých. Typické Ferrellovské záchvaty hnevu(tu aj plaču) nemajú chybu. Ja som sa smial fakt od začiatku do konca a keď máte radi Ferrella-nenechajte sa odradiť slabým hodnotením filmu. ()

filipvrbik

Kolik můžu dát hvězd, když je v hlavní roli trenér Phil ?! Možná to má hluchá místa, ale Will Ferrell opět ukázal, že je mistrem sebeparodie, a servíruje nám komedii tentokrát o fotbale (soccer), o jeho souboji proti svému otci a taky o jeho malých svěřencích, kteří NEumí hrát... Nejlepší byl ale stejně hned úvod, kde se pokouší o atletiku :-) ...90% (film je zde značně podhodnocen, fakt je to sranda) ()

Xmilden

Will když se do toho dá, tak je pak opravdu k nezastavení a je úplně jedno v jaké blbosti zrovna hraje. Tady to zkusil jako fotbalový trenér, který se stane závislým na kávě. Jinak ovšem film trpí zoufalým nedostatkem směšných scén. Památná je snad jen ta, kdy Ferrell shodí malé dítě a pak zapírá. -"Tys toho kluka srazil k zemi?" -"Spadl sám!" ()

Gilmour93

Will "Mourinho" Ferrell Raising.. Spíše civilnější výkon od komika se zvláštní obsesí v podobě vystavování svého do půl pasu svlečeného, ne zrovna dvakrát vysportovaného těla s ochlupením jezevce po zimním spánku a proti němu jeho věčně kritický otec R.Duvall, jenž vyměnil ranní vůni napalmu za tu čerstvě posekaného zeleného pažitu. Komedie držící se zavedených klišé, kterou pokud doma standardně používáte výroky typu "sráči", nebo "zlámejte jim klíční kosti" můžete klidně považovat i za rodinnou. ()

Marek1991

Celkom zábavná športová komédia s deťmi. Veľmi milý film, ktorý mi veľmi pripomenul ako dospelý vedia svoje potreby presadzovať cez deti a tým im znechucovať to, na čom by sa mali zabávať. Myslím, že občasné preháňanie bolo na mieste, pamätám si ako súťažne brali našu hru, keď som hrával ako dieťa futbal skoro všetci dospelý a to nielen rodičia, fanúšikovia, ale ja tréneri. Samozrejme je to infantilný, miestami tupý film, najmä pri tom stvárňovaní detí, ale je fajn. ()

• Ve scéně, kdy Phil Weston (Will Ferrell) svolává svůj tým po sázce se svým otcem, přibíhá brankář, který si sedá. Poté následuje záběr na Phil a poté opět na brankáře, který si opět sedá. (MajkVazovsky)
  • Během natáčení se herci Willu Ferrellovi narodil syn Magnus. Will se později nechal slyšet, že je tento film jeho vůbec nejoblíbenějším, ve kterém hraje, právě proto, že ho má spojený s narozením prvního dítěte. (ArsenalEagle)
  • Dieťa, ktoré napadne Willa Ferrella počas posledného zápasu, má na drese meno Apatow. Takto sa volá Judd Apatow, výkonný producent filmu a Ferrellov častý spolupracovník. (ladko)