Útočisko

Láska je nevyzpytatelná. Když ji hledáte, vyhýbá se vám, když rezignujete, vpluje do vaší náruče a řádně vše zkomplikuje. Příběh Shye (Orlando Bloom), který se v tropickém ráji zamiloval do Andrey (Zoe Saldana). Ta ho miluje, ale její starší bratr se pochopitelně k celé věci staví poněkud jinak. Na ostrov dorazí dva gangsteři, kterým se podaří utéct z vazby. Na svém útěku narazí na Shye a ten je pod tlakem okolností donucen spáchat zločin… Jako jednoho z gangsterů uvidíte Billa Paxtona, kterého znáte také z filmů Lovec démonů a Ponorka U-571. (oficiálny text distribútora)

issoumaila

Veľmi nízko hodnotená dráma tu na csfd. No i tak som názoru, že mnoho ľudí sa len opakuje po ostatných. Nič to. Osobne si myslím, že nejde o nijak prevratnú dramatiskú bombu no Heaven vo mne zatriasol s emóciami s čím som nepočítal a úprimne ma veľmi milo prekvapil. Vrím, že nisom jediný. Hudba: 100%. 4*+ nie spracovaním ale celkovím dojmom. Osobne odporúčam. Lamb - Heaven... xD ()

pjeer

nemůžu se zbavit pocitu, že film je marně tlačený do pozice dechberoucí, překvapivý a šokující, neříkám že není hezký na pohled, obrazem je barevný a pestrý, muzika občas celkem ujde, ale příběhem je naivní a nijaký, spletí osudů nevýrazný a obyčejný, ale nedá se říct že je nekoukatelný. ()

nula87

Film veskrze nudný, nesouvislý, nicneříkající. Aspoň jsem čekal, že se ty linie ke konci nějak smysluplně protnou, ale ani to se nestalo. 40% ()

subic

Čekám, čekám půl hodiny, čekám hodinu, kdy už se tam začne něco dít nebo je to jen slepé očekávání vybuzené během prvních 5 minut. No a takhle to trvá celých dlouhých 115 minut. ()

Guran

Orlando Bloom je talent samo o sobě, dále Bill Paxton a Anthony Mackie mě také velice překvapili. Příběh filmu není moc dobře pojat, dalo se z toho vytěžit ještě o trochu více. Celkem záporný pocit. ()

Doctord

Mne se ten film poměrně líbil, i když ty dva příběhy byly dosti kostrbatě propojeny, ale i tak se jednalo o celkem povedenou věc. Nejvíc se mi na tom filmu líbilo jeho režie, která mi připadalo dosti dobrá. ()

2sistem

Mám rád tenhle styl filmů, kde se prolínají příběhy. Je v tom přesně to, co mě drží u obrazovky. Málo kdy se povede, že nudí a u Haven jsem se v celku bavil. Film si sice nezískal takové ocenění a popularitu, a zůstal spíše ve stínu těch známějších ale ja jsem spokojen. Průměr je málo a mohl být rozhodně víc, takže slabší 4* ()