Káťa a Škubánek

V malém domku spolu bydlí dva nerozluční kamarádi, holčička Káťa a strakatý pes Škubánek. Od začátku, kdy Káťa objeví v kočárku, kam si uložila čokoládové vajíčko s přáním, aby se jí něco na jaře vylíhlo, malého psa, jsou ti dva nerozlučnými kamarády. Zažívají spolu nejen veselé, ale i napínavé příhody a zúčastní se mnoha her a soutěží. Všechno by bylo v nejlepším pořádku, kdyby jim jejich přátelství nezáviděl škodolibý kocour Luciáš. Ten se ovšem vždycky za své léčky vytrestá sám, jak už to v dobrých groteskách bývá. (Česká televize)

Zagros

Káťa a Škubánek byl průměrný večerníček mého dětství. Na večerníčku se mi nejvíc líbil samotný Škubánek, protože psa jsem chtěl taky. :-) Jinak si z něj jednotlivé příhody nepamatuji. Viděl jsem jej párkrát a na rozdíl od těch podařenějších se k němu nemám potřebu vracet se svými dětmi. Ač jinak moc nemusím Jitku Molavcovou, sem se překvapivě jako vypravěčka hodila a její hlas dokázal vytvořit alespoň nějakou atmosféru. ()

J*A*M*A*L

Tenhle seriál byl můj nejmilejší seriál když jsem byl úplně malý ještě než jsem chodil do školky.Neustále mi to rodiče pouštěli na videu a to byly mé zlaté časy na které si vůbec nepamatuji.100% ()

papaguy

Jako dítě mě trochu rozčilovalo poněkud histerické "mňau" a "haf" a "holčičí" zápletky. Tehdy bych určitě Káťu a Škubánka do své večerníčkové topky nezařadil... Ale dneska oceňuji skvělé výtvarné provedení, nápadité scénáře a našlapanost hláškami (Škubánek cvičí na housle a sousedka koza říká: "Já snad z toho vrzání ztratím mlíko!"). Vyprávění a hra se slovy je určitě silnou stránkou večerníčku. Napětí mezi maminkovským přístupem Káti a klučičích reakcí Škubánka je zdrojem humoru. Molavcová si dabing užívá a herecky v něm naprosto exceluje. Mňaú-úcta! ()

valkil

Jako komiks ve Čtyřlístku mě docela bavilo, bohužel v rozpohybovaném Večerníčku celý dojem kazí hlas Jitky Molavcové. Fakt ji nemusím! ()

maoc

Veselé a často ze života, krásně namluvené (i když Molavcovou moc nemusím, tak tady je skvělá), perfektní hudba, scénář fakt kva.kvalita. Positivně naladěný večerníček, u kterého jsem sice váhal s nejvyšším hodnocením, ale po shlédnutí pár dílů mám jasno. ()

route60

Já paní Molavcovou moc nemusím ale oškubanou káťu nadabovala skvěle a výborná hudba Angelo Michajlova se slušnou animací dělá s tohoto večerníku parádni zábavu jak pro děti tak i dospěle. 80% ()

MP17

Takhle má podle mě vypadat dokonalý seriál pro malé děti - mírně pohádkový, lehce vtipný, zcela prost vulgarit, vždy s vítězným dobrem na konci. Paní Molavcová rozhodně nevadí, ba naopak a Angelo Michajlov se tu skvěle vyřádil. ()