Děj filmu se vrací do doby druhé světové války. Sleduje příběh útočného spojeneckého komanda, které má za úkol zlikvidovat odolnou německou námořní pevnost na francouzském pobřeží. (oficiálny text distribútora)

RHK

Průměrné válečné drama - útok Britů proti německému přístavnímu doku ve Francii. V úvodní části sice s utrpením sledujeme duševní muka zodpovědného majora i duševní průjem jeho soka kapitána, ale když nastoupí válečná akce, už je to válečný film, jak má být. Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=TxyyDKCgULs ()

gogo76

Posledná tretina filmu je celkom slušná, na druhej strane tak trochu i musela. O čom by to potom bolo, keby ani samotná operácia nestála za nič? Než sa k nej dostaneme, tak sa musíme prebrodiť množstvom zbytočnej vaty a pasáží, kde sa toho veľa nedeje. Vôbec nejde o to, aby to bola za každú cenu akcia, isté je , že i obyčajný rozhovor sa dá urobiť zaujímavo. Úplne najväčší problém som mal s L. Bridgesom, pretože ho mám strašne zafixovaného v polohe blázna z Hot Shots a preto mi v tejto vážnejšej polohe jednoducho nesedel. To však bude len a len môj problém...60%. ()

drankeryth

Skoda, ze nejaka akcia je az pri konci filmu. Vyse hodiny sa nic nedeje, az v poslednej polhodinke sa aj dostalo na priamy stret s Nemcami. A co sa tyka subojov s Nemcami na pobrezi, tak boli dobre spracovane a nemalo to chybu. Pocas filmu, pred utokom na pobrezie sa este blysol jeden nepatrny utok lietadla na male lodicky Amikov. Z dialky bolo vidiet, ze su to len makety lodi okolo ktorych vybuchovali bomby. Takychto akcii by aj mohli do filmu vlozit viacej, pretoze prakticky hodina z filmu ma aj trocha nudila a ten nacvik vojakov ma moc nebavil, len to zbytocne zdrzovali. Film patri medzi priemerne vojnove skvosty, ktore milo potesia, ale zas vas tak moc neohuria, ako by ste si urcite priali. ()

Han22

Neznámí herci, neznámý režisér, co může vzniknout? Mizerný válečný film. Armádní velitel chce přesvědčit velení o útoku na nacistické loděnice, námořní kapitán je proti, takže se třetinu filmu hádají na štábu, poté další třetinu na lodi a ve finále dojde k nějaké akci. Je to laciné i přes krátkou stopáž nudné, nechybí otravné rodinné scénky, Lloyd Bridges místy nechutně přehrává, na letadla nezbyly peníze takže jsou tu nastříhané doku záběry a ve finále jako tradičně zařve hlavní hrdina. Jediné co trošku zachraňuje dojem je slušná finální akce, ale i ta je napůl utopená v temnotě, takže víc než na 2* to nebude. ()

Thomassi

Slušný válečný snímek, který popisuje téměř sebevražedný nájezd commandos na francouzský přístav Le Claire. První půlka mi připadla tak trošku nudná, ale jakmile se děj přenesl na moře, začal jsem se docela bavit. Vrcholem pak byl samotný nájezd a následná bitva, která se mi líbila. Film má smůlu v tom, že není až tak znám, což je veliká škoda, protože pro ty, kteří se zajímají o WW2, tak stojí za to. Plusem je také skvělý výkon Lloyda Bridgese. 65%. ()