Epizódy(25)
-
Adrenalin (S17E01)
-
Kinder aus gutem Hause (S17E02)
-
Die Weindetektivin (S17E03)
-
Blut ist dicker als Wasser (S17E04)
-
Tod des Feminismus (S17E05)
-
Der Schuss (S17E06)
-
Der Tote im Tank (S17E07)
-
Nestbeschmutzer (S17E08)
-
Tod im Team (S17E09)
-
Eine wunderbare Familie (S17E10)
-
Die Boule-Bande (S17E11)
-
Tödliche Tattoos (S17E12)
-
Rocky (S17E13)
-
Schuld (S17E14)
-
Außer Dienst (S17E15)
-
Hitze (S17E16)
-
Kuckuckskinder (S17E17)
-
Heilige Maria (S17E18)
-
Der Mann im Brunnen (S17E19)
-
Liebesengel (S17E20)
-
Blackout (S17E21)
-
Benni (S17E22)
-
Endstation Sehnsucht (S17E23)
-
Richtfest (S17E24)
-
Unter Freunden (S17E25)
Hrajú
Klaus Schindler
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Moritz von Zeddelmann
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Bettina Kupfer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Emilie Richards (2009) (seriál)
Piet Fuchs
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Parfum (2018) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Leonie Landa
Nemecko
Najlepšie seriály:
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Dominik Zahorka
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Mníšky v akcii (2002) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Judith Jakob
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Daniel Scholz
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Der Lissabon-Krimi (2018) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Joyce Ilg
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Eve Marie Gleißner
Najlepšie seriály:
Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Beka Bediana
Gruzínsko
Najlepšie seriály:
Tetovač z Auschwitzu (2024) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Jean-Luc Bubert
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Hotel Europa (2022) (seriál)
Olivia Gräser
Najlepšie seriály:
Viera (2016) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Mathias Herrmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Leonie Houber
Najlepšie seriály:
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Na čem záleží (2006) (seriál)
Ivan Jurcevic
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Maxim Podobed
Najlepšie seriály:
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Sebastian Schneider
Najlepšie seriály:
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Anne Werner
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Rebelka z dobrej rodiny (2016) (seriál)
Temný les (2020) (seriál)
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Stephan Bissmeier
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)