Epizódy(17)
-
Der letzte Kunde (S04E01)
-
Santa Mortale (S04E02)
-
Der Minigolfkrieg (S04E03)
-
Der Heckenschütze (S04E04)
-
Der Doppelfehler (S04E05)
-
Späte Liebe (S04E06)
-
Amnesie (S04E07)
-
Die Rache der Elfen (S04E08)
-
Allein unter Nachbarn (S04E09)
-
Kalte Küche (S04E10)
-
Eine Leiche zum Frühstück (S04E11)
-
Letzte Ausfahrt Chorweiler (S04E12)
-
Falsches Spiel (S04E13)
-
Bei Gutachten Mord (S04E14)
-
Der Tote im Wald (S04E15)
-
Die Spur des Jägers (S04E16)
-
Alles auf Sieg (S04E17)
Hrajú
Therese Hämer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Armin Marewski
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Christoph Tomanek
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kód za miliardu dolarů (2021) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Uwe Seiler
Najlepšie seriály:
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Susanne Barth
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Závodní Prasátko Rudy (2008) (seriál)
Franziska Arnold
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Claudius Freyer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Jörg Vincent Malotki
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Kostja Ullmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Beat (2018) (seriál)
Svet bez konca (2012) (seriál)
Bella Germania (2019) (seriál)
Frederick Lau
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
4 bloky (2017) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Křiváci (2024) (seriál)
Tamara Rohloff
Nemecko
Najlepšie seriály:
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Lutz Herkenrath
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Jürgen Christoph Kamcke
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Klaun (1998) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Gabriele Schulze
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Astrid M. Fünderich
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Lea Kurka
Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Jule Ronstedt
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Steffen Münster
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Pestrá rodinka (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Ilias Petszokat
Najlepšie seriály:
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Ivan Robert Sertic
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)