Křiváci

Nepřátelské gangy z celé Evropy mají v merku minci nevyčíslitelné hodnoty. Kasař na odpočinku proto musí spojit síly s jedním rádoby mafiánem a naposledy vyrazit do akce. (Netflix)

Danielaaa

"Němce nemá nikdo rád." Megahláška ze seriálu :-)))) Do Frederika/Charlyho jsem se ale hned zamilovala a jen díky němu dávám 3 hvězdy. Hitparáda mafiánů a gangsterů je tedy povedená, takových hnusných týpků na jednom místě se hned tak nevidí. Místy to přechází skoro do komiksu, je tam fůra nelogičností, blondýna mi jde silně na nervy, ale dokoukala jsem. ()

bidja

SPOILERT ALERT! Do 4-5. dílu to ještě šlo. Vykreslování postaviček podsvětí různých měst kdy Němec je ještě ten nejmenší zločinec. Pyramida jde k vrcholu Balkánec, Turek, nácek, Rus, Alžířan, Korsičan, policajt atd. Směšné to začíná být když dva, skoro by se dalo říct lůzři, typu Bud Spencer a Terence Hill projedou celou Evropu v rozbitém vraku. Po cestě vymlátí jakýkoliv gang, včetně umění jejich ženy, která s malým klukem vodí Marseillské dealery několik dní za nos. Vrcholem je italská diskotéka ten větší z dvojice vypije po deseti letech abstinence cca 3-4 vodky na ex a je v trochu lepší náladě se pobít z dvaceti mladíky. Dodíval jsem se, mám rád karikatury zločinců jako byli v Sopránových či belgických Undercover. ()