Playboy Cooper a nesmělý Ed jsou bratři, navzdory naprosté vzájemné odlišnosti. Ed má jediný víkend na záchranu své kariéry, ale Cooper má o ideálním prožití konce týdne jiné představy. Chtěl by trhnout rekord v uloveném počtu dívek a Eda chce vzít na tuhle ďábelskou jízdu s sebou. Bez ohledu na to, jak se upjatý a neurotický bratříček bude bránit. (oficiálny text distribútora)

honajz odpad!

Další z mnoha nezajímavých teenagerských komedií, kde často ke smíchu mají nutit vtípky na téma exkrementů. Příběh vypráví o dvou bratrech, z nichž jeden je magor a od malička žije život přes kameru a každodenní natáčení. Však má také úctyhodnou videotéku. Ten druhý žije tak nějak normálně (chlast, ženský, hlavně nepracuj), a rozhodne se jednoho dne bráchu na víkend vytáhnout a do skutečného života zasvětit. DVD: Jako bonus trailer pouhý jen (1:50), a ještě bez titulků. ()

Ilicka

Dlouhá noc, spánek nepřicházel, oko spočinulo na televizi a mozek se zoufale otáčel v lebce. Ale kdesi v skrytu duše Brendana Fehra i po tomhle beru jako sympatického mladého muže... ()

ARI50

Tak tahle komedie vznikla na sestřihaných videjkách z yuotube, ne ale prostě pecka vezmeme scénář natočíme herce přidáme nějaké videa a máme super komedii já se náramně bavil sranda v plném proudu tohle prostě nemělo chybu ale jenom přece k velké dokonalosti trochu scházelo. ()

Torision

Hodně sympatická a dobře pojatá teenagerovská komedie. Ve svém oboru rozhodně nadprůměr.Klein a Fehr si jsou i vzhledově dost podobní,takže jim spolupráce,jakož to bratři, dost seděla.Ve filmu uvidíme dost neobvyklé prvky,jako když se Edovi vždycky vybaví nějaké video,co natočil.Já se příjemně bavil, 80% ()

ConanVJ

Průměrná komedie s nějakým tím vtipným momentem, kterou mám sice rád a rád se na ní podívám, ale už mě moc nerozesměje. 60% :) ()

Kopik

Nemastný, neslaný. Chvílema je to vtipný, ale spíše dementní a scénky, kterými je celá komedie prokládaná mi někdy píjdou až nechutný. Ale kouknout se na to dá. ()

gumli odpad!

Film som stiahol omylom.Myslel som že to bude austrálsky film,čo som chcel.Ale dočkal som sa neuveriteľnej sračky.No,možno nie pre každého.Kto je zvedavý ako pes žerie svoje vlastné hovno,alebo debil serie na záchode,šplechajúce hovna a kopu prdov a ďalšie debility,tak to je akurát preňho.Tvorcovia tohoto skvostu museli mať IQ ako kvasená uhorka alebo zdochnutý potkan. ()

Martin741 odpad!

Pat Holden ako reziser je lama, humor je priserny a sileny, zasmiat sa ani poriadne nedalo. Zabudnutiahodna zalezitost, ku ktorej sa po X rokoch uz hadam ani nema zmysel vratit : 0 % ()

O´Hara

Stupidita u které se člověk celkem pobaví......ale když si člověk uvědomí jaká je to kravina...tomu se prostě nedá dat lepší hodnocení!! ()

WolfR

Hrál tam Oz z prciček, Robin z HIMYM a nějaký divný chlápek. Sice mě štvaly ty prostřihy z domácího videa, byli opravdu pitomé, ale jinak ten filmeček svým způsobem pobavil, těsně 3 hvězdy. ()

Loki81

Vsuvky z videokamer byly vice nez vhodne a obcas opravdu drsne :) ovsem co se tyce humoru, tot vse :( par prumernych 'vtipu', jinak slabota. ()

Scratt

Nemám rád chlapy, co berou uhánění ženských jako sport a nemám rád ani rádoby komedie, které staví právě na tom. Podprůměrná nevtipná záležitost, jakých jsou natáčeny mraky. Jako důkaz, že to jde i jinak budiž příkladem film Bokovka. 30% ()