The 3 Tenors in Concert 1994

(koncert)
všetky plagáty

Nezabudnuteľné prednesenie najkrajších a najznámejších operných árií trojicou asi najuznávanejších svetových tenorov (Pavarotti, Carreras, Domingo). Na koncerte odznela aj nová verzia najťažšej árie "Nessun dorma!". Predstavenie sa odohralo na štadióne Dodger Stadium v Los Angeles. (TomBar)

Bohemák

Trochu poplatné širšímu publiku, ale z těhle hrdel ani víceméně populární hudba neurazí. Američanům se tehdy prostě povedlo ozvláštnit nijak strhující světový šampionát ve fotbale a akce se odehrála v době, kdy se objevovaly spekulace o tom, že spolu 3 nejslavnější tenoři nijak zvlášť nevycházejí. Poněkud se pozapomíná na vynikajícím způsobem odvedenou práci dirigenta Zubina Mehty. ()

Kulmon

Nejsem žádný fanda do opery, ale to co předvádí tohle trio nejslavnějších tenorů přelomu tisíciletí mne ohromilo. I když se o operu nezajímáte, jistě znáte ty nejslavnější arie, a pokud vás ani ty neposadí na prdel, tak jsou tu písně z West Side Story či Singing in the Rain, čemuž mohutně aplauduje samotný Gene Kelly. ()

hans500

Slavné operní árie i jiné písně v podání tří tenorů. Zazní vše možné od "La Donna è Mobile" a "Nessun Dorma" až po "My Way". Luciano Pavarotti, Plácido Domingo i Jose Carreras zpívají výborně, jasných 5*. ()

naxicka

Co může být lepšího, než 3 skuteční králové operního nebe? Ano, dnes už známe nové adepty na toto označení a dokonce jsou i tací, kteří nejen že dosahují kvalit těchto mistrů, ale dávají opeře i nový rozměr..Ale to bychom se dostali zase někam jinam. Tedy 3 tenoři: Luciano Pavarotti, Placido Domingo a Jose Carreras. Znáte lepší kombinaci?;-) ()

Clowie

Měla jsem předem k téhle trachtaci velkou nedůvěru. Takové podbízení vkusu a kýč, myslela jsem si. Dokud jsem si je neposlechla. A teď se k té nahrávce pořád vracím a užívám si ji a obdivuji a miluji! A myslím si, že Zubin Mehta je geniální dirigent a Pavarotti nejlepší pěvec všech dob! A že s Domingem a Carrerasem vytvořili dokonalý koncert s těmi malými žertíky pro diváky! ()