Furjó anegoden: Inošika Očó

• Japonsko 不良姐御伝 猪の鹿お蝶 (viac)

Malé děvče je svědkem nájemné vraždy svého otce, který byl detektivem a podařilo se mu získat důkazy o korupci některých vysoce postavených politiků ve městě. Otec jí stihl ještě dát tři malé karty se znaky jelena, kance a motýla – obrazce, které mají jeho vrazi vytetovány na zádech. Dívka si změní jméno na Ochô Inoshika (což je kombinace slov jelen, kanec a motýl) a dvacet let po smrti otce je připravena vydat se na krvavou cestu pomsty. (p6qwre)

p6qwre

Nahá Ochô ve zpomalených záběrech tančí mezi skupinou nepřátel a za doprovodu pohodové hudby jim zasazuje smrtelné rány mečem. Krev stříká na její ruce, stehna i prsa. Když hudba dohraje, všichni ti drsní hoši to mají za sebou. A proč si to nedat ještě znovu, tentokrát pouze nahoře bez, naboso a na sněhu? A nebo bičování polonahé a svázané Ochô v kostele, pod velkým obrazem s Ježíšem, tentokrát za doprovodu varhanní hudby. Exploitation film, který se nebere vůbec vážně? Určitě ano. Umělecký exploitation film? Možná… ()

Pedross800

"OCHO, TVOJE KŘIVKY JSOU VRAŽEDNÝM TETOVÁNÍM" Tak to každopádně a když nahá Ocho začne svůj dechberoucí tanec se samurajským mečem a kosí jednoho bastarda za druhým a kečup stříká na její ňadra i andělsky bílý sníh dostává se člověk do stavu nirvány :-) Je bez diskuze, kde čerpal Tarantino inspiraci, protože tenhle těžce popsatelnej a silně uhrančivej mix všeho možného i nemožného, to je vážně něco......souboje a řezničina prodchnutá erotikou, ty vole to je i na mě celkem nóvum. Sexy hlavní hrdinka nekompromisně kráčí za pomstou a aby toho nebylo málo do cesty se jí staví i nevinně krásná seveřanka, jejíž lesbi scénka s japonečkou by nenechala chladnou ani asijskou sílu :-) btw. ta Christina a její neherectví v kombinaci s tou jemnou tvářičkou a super hereckým talentem jejího těla je něco neuchopitelně uhrančivé. A všechny tyto bizarnosti perfektně doprovází skvělá hudba. Třeba bičování pod obrazem Kristovým za doprovodu varhan...... wau, jak je to úchylné, tak je to obrazově a hudebně dokonalé.Na pomstoidní filmy si potrpím, ale něco takového už těžko kdy uvidím. Japonci, klobouk dolů, ty vaše divnosti jsou fakt něco! "Tour Japonskem zhýralým, temným a hříšným." ()

vitekpe

Takova soft-explotation podivana, ktera pobavi, nenudi... Zadna zivotni extra moudra z toho nenacerpate, ale muzete se dobre pobavit/zabit cas... ()

Chřástal

Silně pokleslá záležitost, namixovaná z těch brakem nejprovařenějších motivů a schémat. Pomsta, nečekaná setkání po letech, tragická láska, špioni... A vážně to skoro vypadá, jako kdyby scénář smolil se žvárem v koutku Francois Merlin: nahota, sex, surovost, hazard, bičování, tetování a tak rafinované nastražení jedu, že by Ecovi mniši skřípěli zuby závistí. Hádám, že Quentinovi se to taky líbilo. ()

Pekisan

Skoda. Cakal som nieco viac. Na zaciatku a na konci skvele suboje (hlavne ten prvy) a medzi tym intrigy ako zo spanielskej telenovely, anglicanka co hovori po anglicky horsie ako japonci a jeden nesmrtelny vrah, ktory ma asi viac stastia ako rozumu. Celkovo herecke vykony slabe a ani zenske tela tentokrat velmi nepotesili. Podobne to asi videl aj Tarantino:)) a natocil Kill Bill. ()

Tamten

Zvláštní. To je asi první věc, která mi proběhla hlavou po tomto filmu. Kombinace lehké erotiky a dívky vraždící kvanta lidí katanou (další z řady filmů, kde se mohla vzít inspirace pro Kill Bill) ani jiná než zvláštní být nemůže. A přesto, že tento film asi neuchvátí dějem, hereckými výkony, hudbou ani ničím jiným výrazným, tak člověka zaujmme právě touto svou "zvláštností". ()

Pauliee

Wau. No ja neviem čo povedať, podľa mňa to bolo dokonalé. Nielen výborné, ale až brilantné herečky Reiko Ike a Christina Linberg, ktorá sa mi strašne začala páčiť už v Thriller a tu to len potvrdila. Veľmi sa mi páčilo, že s ničím sa tam nepreháňa, je tam akurát dávkovaný sex, krvavé samurajské zápasy, trošku bičovania (scéna nemá najmenšiu chybičku a hneď patrí medzi moje obľúbené) a cesta za pomstou. Síce som zatiaľ nevidel skoro žiadne japonské samurajské a exploitation klasiky, takže nemôžem s ničím porovnávať akurát tak s Lady Snowblood. A Lady Snowblood sa mi tiež páčila, ale tak toto je stokrát lepšie. Inak všetko podstatné napísal Flipnic. Maximálna spokojnosť :) ()

Pitryx

Lehce erotická "KillBillovka?. Nebo co to mělo být?? V každém případě to byla především nuda. Ještě, že se to dalo popohnat knoflíkem. Nejvíce pobavila zpomalená scéna přepadení nahé bojovnice /12/, to opravdu stálo za to vidět, jak se ostatní flákají, místo aby útočili. Ve vedlejší roli se objevila Christina Lindberg (Thriller a Truel Picture). 201207298822/8835 ()

muti

neviem preco, ale tento film som si pozrel 2x za sebou. mozno ze preto, ze som v polke zaspal a zobudil sa pred koncom, alebo preto, ze to malo co som z neho videl ma predvedcilo, ze chcem vidiet cely film. kazdopadne, tento film ma skvele tempo a odohravaju sa v nom asi opakujuce nekonecne klise, a ked sa pozriete zo spravneho uhla, tak zistite, ze Sex and Fury ma vsetko co treba a vy sa tesite na kazdu dalsiu scenu, ktora uz len potvrdi, ze mate pravdu. ()

E.T.Martin

Hohoho, tak tohle mohli vymyslet fakt jedině Japonci. Příběh pomsty podaný takovým způsobem, že se nestačíte divit. Při vší té anarchii je tento snímek formálně na dost vysoké úrovni: zajímavá kamera i hudba. A kombinace sexu a násilí ve scéně, kdy je hlavní hrdinka přepadene v koupeli... něco takového se jen tak nevidí. ()

montel

Ochô Inoshika (Reiko Ike) přišla jako malá o otce, kterého napadli neznámý útočníci. Před svou smrtí ještě stačí dát své dceři karty se znaky, které mají jeho vrazi vytetované na zádech. Po 20 letech Ochô náhodou narazí na jeho vrahy a její tělo se stane nástrojem kruté pomsty...Má první zkušenost s těmito starými japonskými krváky. Popravdě jsem čekal víc. Akce je tam sice dost a červenou tekutinou se zde taky nešetří, myslel jsem ale, že mě to bude více šokovat a erotické scény budou odvážnější. Ani herecké výkony se mi nijak nepozdávali, ale to se dalo čekat. 40% ()