Balič jednoho velkého obchodu Jonathan Switcher má tajemství: je zamilovaný. A nejen tak do někoho: žena jeho snů se jmenuje Emmy a předstírá, že se do ní převtělila jakási egyptská princezna. A jestliže je Emmy plná života a k Jonathanovi se chová jako bytost z masa a kostí, projevuje se ve světě ostatních smrtelníků mnohem zdrženlivěji. Je třeba poznamenat, že pro Emmy je charakteristická jedna dosti neočekávaná zvláštnost: Je totiž figurínou ve výkladní skříni. (Warner Home Video CZ)

Miroslav.Zac

Z ukázky jsem se těšil na skvělou osmdesátkovou romantickou komedii s parádním hudebním doprovodem, doopravdy jsem dostal ale nijak zvlášť vydařenou komedii, kde jediné, co mě zaujalo, byl G. W. Bailey, který jako by vypadl z Policejní akademie rovnou na šéfa ostrahy obchoďáku a závěrečnou Nothing gonna stop us now. ()

eaglestar

Jedna z těch osmdesátkovejch, celkem průměrnejch kravin, která se vam dostane pod kůži a už se ji nezbavíte. A ty vole, dobrej soundtrack. ()

dalia

Milá, laskavá romantická komedie s prvky pohádky i muzikálu, s pěknou hudbou a nezaměnitelnou atmosférou 80. let. Příjemný, nenáročný odpočinkový film. ()

str0001

Příjemná odpočinková komedie typická svoji trochu naivní lehkostí 80. let. Kombinace originálního nápadu s dobrými hereckými výkony a úžasným kouzlem Kim Cattrall určitě stojí za shlédnutí. ()