Reklama

Reklama

Rodina doktora Kleista

(seriál)
  • Česko Rodina doktora Kleista (viac)
Rodinný
Nemecko, (2004–2020), 96 h 45 min (Minutáž: 45 min)

Hrajú:

Francis Fulton-Smith, Uta Schorn, Winnie Böwe, Lisa-Marie Koroll, Luca Zamperoni, Marie Seiser, Walter Plathe, Meo Wulf, Julian König, Tom Radisch (viac)
(ďalšie profesie)

Série(9) / Epizódy(129)

Obsahy(1)

Doktor Christian Kleist je výborný lekár a skvelý otec dvoch detí, dcéry Lisy a syna Petra. Po tragickej smrti svojej manželky ostane s deťmi sám a novú kapitolu svojho života skúsi naštartovať tým, že sa presťahuje sa na vidiek, do malého mestečka Eisenach, kde si otvorí lekársku prax. Vďaka svojej láskavosti a ľudskému prístupu, si získa srdcia a sympatie nielen svojich pacientov, ale aj lásku jednej ženy. (RTVS)

(viac)

Recenzie (2)

corona odpad!

všetky recenzie používateľa

obsah jedného dielu čo som pretrpela: nemecká matka obsluhuje obstarožných hasičov na plese, zatiaľ jej bábäko spí v kočíku na povale a má vysokú horúčku, prichádza dr. Kleist, ktorý ju upozorňuje že dieťa má horúčku a musí ísť do nemocnice, čo dobrá nemecká matka odmietne, lebo sa bojí že v nemocnici jej ho zabijú, medzitým dr. Kleist stihne poflirtovať s majiteľkou kaviarne a mladou policajtkou, zase stretne matku s bábätkom v horúčke a rozhodne sa konať, spolu s policajtkou jej podvodom zoberú dieťa do nemocnice. Koniec: dobrá nemecká matka dakuje dr. Kliestovi že jej zachránil dieťa a ona pochopila že v nemocnici jej chcú pomôcť. Čo k tomu dodať, proste skvost, obsah dielu je maxikálne krátený. ()

Galéria (799)

Reklama

Reklama