Pod kožou

Mladý pár se vydává do divočiny, kde chce strávit romantický víkend – výlet se ovšem rychle mění v noční můru, protože jejich auta se zmocní uprchlý trestanec a jeho přítelkyně. Nikdo z nesourodé čtveřice, kterou svedla dohromady náhoda, si ale nedokáže představit strašlivou hrůzu, která na ně čeká u zapadlé a opuštěné benzínové stanice. (oficiálny text distribútora)

BradleyT

Tuctový horor, ani vlastně nevím, proč jsem se na něj šel podívat. Čekal jsem jako u každého hororu na nějaké lekavé momenty, ale moc sem se jich teda nedočkal, což je u tohoto žánru myslím dost stěžejní. ()

djbarrel

Zajímavý námět i zajímavý zabiják. Snad jen škoda, že se člověk nedopátral vysvětlení o co to vlastně šlo. Ale ať tak nebo onak, film vynikal hororovou atmosférou a originalitou. 75 % ()

bobin

Veškeré hororové akce jsou snímané zběsile divokou kamerou , takže akorát bolí oči a houpe se žaludek . Raději se nedívejte . ()

tremors

Příjemný snímek s originálním parazitem v hlavní roli. Navíc parazit díky svému bodlinatému tělu vypadá víc než dobře. Sice scény, kde se objevuje jsou hrozně chaotické a není skoro nic viděl, ale to se dá přežít. Velice dobrý nízkorozpočtový horor. ()

kekulka

U tohoto filmu jsem se spíš zasmála , než abych se bála . Ze začátku to vypadalo na dobrý horor , ale vyklubala se z toho naprostá slátanina.Obsazení herců bylo průměrné a jejich chování nelogické. Tento rádoby horor rozhodně nedoporučuji. ()

Cechyno4

Na nízkorozpočotvý horor to nebylo tak špatné. Právě naopak. Ale chtělo to vychytat detaily + ještě ztísnit a zhoustnout hororovou atmosféru. Líbilo se mi jak virus lámal kosti obětem, které napadl. Ovšem scéna z útočící rukou mi příšla spíše komická. V době, kdy se virus objevuje v hororech čím dál čatějí to není nic nového, nic originálního. ()

MrBaker

Nebyl to vůbec špatnej filmek. Líbilo se mi to a zpracované to bylo také dobře. Nápad je to velice zajímavý a dle mého názoru se to velice povedlo. Zajímavá podívaná. ()

g3rtrud

Hmla a Vec v jednom filme. Nečakajte nič výnimočné, je to pohodový priemerný horor. Občas sa prejaví trochu nelogické správanie postáv a z kamery na konci vás rozbolí hlava, ale inak to bolo celkom dobré. ()

george16

Zabíjející bodliny, no zvláštní nápad a rozhodně se docela povedl, ačkoliv většina filmu se děje na jednom místě. Jenom mi byl nesampatický ten biolog, ale co už... ()

honzic

Solidní horor či thriller, který sice není nijak extra propracovaný, ale námětem potěší a nevadí ani vše viditelná nízkorozpočtovost. Hodnocení: 55 % ()

elanista1

Je to OK. Si OK? Musime sa odtialto dostat. Tri nesmrtelne vety, ktore sa musia objavit v kazdom jednom horore, inak sa to neda nazvat hororom, trha mi to usi doslova. Neviem ci som uz natolko skuseny divak, ale dokazal som predvidat co ktory hrdina v ktoru chvilu povie, a to uz je nieco. O predvidatelnosti a trapnosti by sme sa tiez mohli bavit, lacnejsi vzhlad filmu je este medzi tymi "lepsimi" minusmi. Trapna nuda, ktoru uz nepotrebujem nikdy vidiet. ()

Lucbric

Popisek se zdál být fajn, ale po zhlédnutí mi to přišlo jako kravina.. Dialogy hrozný.. Nejvíc mě sral bezsilák Seth, za kterýho musela dělat všechno ženská - řídit, vyměňovat kolo u auta, podpírat bezrukýho drsňáka Denise apod...... "Co budeme řezat teď, doktore?" :) ()

Nikolas__

Kdyby jsem netušil, že to bude dobré, tak bych se nejspíše ani nepodíval. Nicméně nakonec jsem byl možná ještě o něco více spokojenější než jsem čekal, protože Splinter je poměrně unikátně podaná zápletka v průměrně natočené formě. Samozřejmě tím myslím spíše jakože "primitivně", protože film rozhodně žádným průměrem není. Všechno co by takové béčko potřebovalo, tu je a to ve vrchovaté formě. Velmi sympatický mladý pár, neznámý útočníci kteří se připletou do cesty pro změnu neznámé formě života. Tenhle film je prostě dokonalý příklad situace, kdy vám vietnamec dá ve večerce čokoládu navíc. Cože - jo aha. Je to krásný bonus, který si pustíte po nějakém emočně vypjatém filmu a pak si u tohoto malého, avšak milého, sebejistého, originálního, jednoduchého ale dobře zpracovaného, odpočinete (pokud jste jako já a odpočíváte u hororů). Režisér musí být fajn chlapík a ke konci se scénář vyvíjí poměrně zajímavě co se týče osudů postav. 75% ()

zmyje80

Davam jednu hvezdicku za edemsovic rucicku Jinak tenhle film na dvd je dobrej maximalne jako tacek pod pivo.Nechapu jek tomu muze nekdo dat 4hvezdy ,ten clovek musi bejt pod drogama ,nebo neni pri smyslech. ()

veverysiak

Škoda premárnenej šance, zhororizovalo sa už kadečo, ale ten bodliakový organizmus nesie v sebe aký-taký punc originality, lenže to je asi tak všetko, čo stojí za zmienku, nepochopiteľné akcie a reakcie hlavných postáv, násilné až priblblé dialógy a monológy pri vygradovaných scénach, tá roztrasená kvázi dokumentárna kamera à la The Blair Witch Project mi už v poslednom čase tiež poriadne lezie na nervy, nuž a najviac som sa zľakol na záverečnom, ako ináč totálne klišoidnom zábere na šťastne odchádzajúcich survivors a skrývajúce sa zvyšky živého hlavného pichľavého hrdinu, keďže mi došlo, že autori ma chcú čo nevidieť umučiť Dvojkou, takže 30%. ()

sAreOn

Solidní filmík, který začíná velmi stylově, bohužel se pak navozená atmosféra vytrácí - možná i díky dle mne vcelku zbytečným detail záběrům... Jinak dobrý nápad, horší provedení - průměr. ()