Keď sa vaša žena usadí uprostred amazonského pralesa, aby tam konala dobro, vybavujú sa rozvodové formality oveľa ťažšie. Michael (Tim Allen) si musí ísť po podpis na príslušný formulár pomedzi krokodíly a pirane, aby nakoniec dorazil do indiánskej dedinky Lipo Lipo. Jeho budúca bývalá žena Dr. Patricia Cromwellová má však preňho pripravené obrovské prekvapenie- trinásťročného syna Mimi-Siku. Tí dvaja o sebe do tohto momentu vôbec netušili. Aby sa lepšie spoznali, odchádzajú spolu do New Yorku. Aj v tejto mestskej džungli sa Mimi-Siku spolieha na svoje prírodné inštinkty... (TV Markíza)

dawnie

,,Mám mnoho nepřátel, ale pavouk je nejhorší." Fakt nemůžu jinak. Viděla jsem to snad tisíckrát, když mi bylo 14, 15 a pustit si to s původním - neskutečně povedeným - dabingem po pár letech je pošušňání. Tolik hlášek pohromadě, to snad ani není možný. Bolí mě bránice a chci na Lipo Lipo! ()

Pitryx

Mi ten film přišel děsně „pohodářský“. Prostě jsem se bavil, i když ne úplně celý film. Vděčně odpočinkový podvečer po hektickém dni, pobavit se, zasmát, zapomenout, nebo se po létech podívat znovu. 20130808 nest ()

JohnCoffe

Kde budu spát?..v chýši s ostaními chlapci..to snad ne!!..nebo můžeš spát u Ponsví.......sem s těmi chlapci :):):)..i po letech to strašně žeru ()

Rorie

no námět :co se asi může stát, když se křovák dostane z džungle do civilizace, je už tak trochu ohraný..sem tam se ale objeví i nějaký ten lepší vtípek ..takže jedno shlédnutí vám bude bohatě stačit ()

Jack_F.

Příjemná a vtipná rodinná komedie, která je podhodnocena jen díky tomu, že místní chytroprdi tohle už někde viděli a nepřijde jim to originální? No já se picnu...:D No původní verzi( Malý indián ve městě si buď nepamatuju, nebo jsem ji neviděl), ale že někdo tomuhle dá odpad!, tak to je směšné. Uvidíme, možná další adepti do ban listu. :)) Jo a Vojcle, ty biografický onanisto, píšeš..cituji: "Netvrdím, že jsem filmovým znalcem, ale snažím se hodnotit pragmaticky a objektivně, nejen jak se mi dané dílo líbilo, ale také koho může oslovit. Přihlížím k umělecké hodnotě, i k zábavnosti." a pak dáž odpad. To se milej zlatej nějak neslučuje s tvojí filozofií, ne? ()

Wade W.

Zlé herecké obsadenie, repliky postáv ktoré sú zamerikatizované spôsobom že sa stráca ich pôvodná zábavnosť a význam, otravný a ufňukaný malý indián...je jednoduchšie vymenovať veci ktoré sú v origináli a chýbajú tu preto rovno prikladám môj prepracovaný zoznam z komentu k originálu :-), zle spravené alebo vôbec nie je : malý indián lezie na eiffelovu vežu, dostane od atraktívnej sekretárky zapalovač, hádže pavúka na každého druhého človeka, nájde si babu z ktorej spraví tiež indiánku, strieľa na susedkine holuby lukom a šípmi, dokáže prstom uspať hocikoho a vyfasuje mobil s anténou ktorým sa vo veľmi smutnej scéne chváli spolusediacemu v lietadle.. Moja 1 * je za scénu ktorá by bola vhodná do originálu, teda tá kde sa dvaja obchodníci nevedia dostať do zamknutej izby v ktorej sú ich deti a keď im konečne otvoria tak prerazia okno a vypadnú na záhradu . ()

-rooney-

Nevím,ale tenhle si film se mě hrozně líbil,a zaujal mně. ´=).Skrývá v sobě takovou dávku exotiky,která se ukrývá v pralesech jížní ameriky,a co navíc je to hrozně příjemná rodinná komedie se skvělým hereckým obsazením. Nevím proč,ale tenhle film bych chtěl vidět vždy pokaždé den před dovolenou,abych se pěkně navnadil. ()