Alex "Hitch" Hitchens (Will Smith) je legendárnym a zámerne anonymným newyorským „schôdzkológom“, ktorý už pomohol množstvu mužov získať ženu ich snov. Behom príprav jeho posledného zverenca Alberta (Kevin James), poddajného účtovníka, ktorý je okúzlený príťažlivou celebritou Allegrou Cole (Amber Valletta), sa Hitch konečne stretne s rovnocenným súperom v podobe krásnej a prefíkanej bulvárnej novinárky Sary Melas (Eva Mendes), ktorá Allegru prenasleduje na každom kroku. Profesionálny starý mládenec Hitch sa do Sary beznádejne zamiluje, ani čo by tušil, že jej najväčším novinárskym úlovkom by sa mohlo ľahko stať odhalenie najslávnejšieho manhattanského „špeciálneho poradcu“. (TV Markíza)

Nellaron

Vďaka randeológovi Hitchovi majú aj škaredí chlapi nádej skórovať v prvej lige. Pekný námet, aj keď, buďme úprimní, v realite si vo veľkom množstve prípadov žena z prvej ligy všimne chlapa najmä podľa bankového konta. Lenže toto je romantická komédia, v ktorej komediálnu zložku dodáva najmä Kevin James. Spolu s Willom Smithom tvoria super dvojku, na ktorej sa počas ich baliacich techník a pokusov zasmejete. Eva Mendes mi tam nesedela. ()