Bambi Meets Godzilla

Réžia:

Marv Newland

Scenár:

Marv Newland

Bambi se bezstarostně pase. Všechno je v pořádku a Bambi netuší, že za chvíli ho rozšlápne sama Godzilla. Najednou Bambi zvedne hlavu a... Bum! (Vojtino)

T-pack

Jen dodám, že je třeba vidět plnou verzi, zkrácená je o ničem... ale tak možná uvedu na pravou míru pro neznalce. Geniálnost snímku netkví v nečekanosti pointy - naopak. Z naprostého předvídání, co se stane, těží. A další složka je v tom, že se nesnaží o revoluční techniky, žádnou pitoresknost nebo nápad a naprosto odporuje veškerým filmařským metodám. To je Newlandovo kouzlo! ()

masw

Ikdyž titulky jsou delší, než film celkově, ale "přiběh" stojí za to. Já jsem po konci filmu nevěřícně koukal na monitor a potom se zasmál tomu jak mě autor vypekl! Vynikající. ()

Ratherfly

Nebýt krátké stopáže a závěrečného poděkování šel bych s hodnocením ještě níž. Čekal jsem,že to dopadne nějak originálně a né, že to autor zakončí tím nejpředpokládanějším závěrem, který se dere na mysl.. A když si člověk představí, co by s takovým "námětem" dokázal udělat třeba Terry Gilliam v době, kdy si hrál s Pythonama - to pak zamrzí dvojnásob. ()

Eruntano

Sám sobě se divím, ale shledávám to vtipným. Avšak vzhledem k tomu, že podobných hříček lze nalézt milony, jak tu kdosi pravdivě poznamenal, je to jen nicotná bezvýznamnost. Je zarážející narazit na to právě na CSFD. ()