Když mladý novinář Nick Elliot hledá podnájem v místě svého nového zaměstnání, zaujme ho inzerát k pronajmutí u klidného krásného domu se zahradou. Žijí zde dobře situovaní spořádaní manželé Forresterovi s čtrnáctiletou dcerou Darian. Vstřícný sympatický Nick se s nimi brzy spřátelí. Obdivuje Darian, nesmírně půvabnou a inteligentní mladou dámu, daleko převyšující své vrstevnice. Darian je také osamělá. Kromě jediné přítelkyně Cheyenne se jí spolužáci vyhýbají. Nebo se jí bojí. Nick se snaží jí nahradit společnost, ale brzy pochopí svůj velký omyl. Omyl, který se mu stal osudným. Darian si ho vybrala jako svůj milostný objekt a veškerou svou inteligenci nasměruje ke splnění svého cíle. Nick, který má svou přítelkyni, se ocitá v pasti. Příběh, začínající jako nenaplněná love story, dostává nečekaný spád. Darian totiž opravdu není obyčejná dívka... (oficiálny text distribútora)

PanPyzamo

Několik pocitů naráz. Ze začátku je to řekněme celkem sladké. Mladá dívka se zakouká do staršího muže a chce s ním být, ať to stojí, co to stojí. Po nějaké době to ale začne být celkem psycho a objeví se gradace, která je... dobrá? Rozhodně zde je a postava se v průběhu filmu změní, ale celkem šíleně. Jak to jen říct. Šokovalo mě to. To je rozhodně dobře. Film si získal mou pozornost. Na jednu stranu ke konci už to bylo podle mě fakt psycho a jako nevím, zda už to možná nebylo trošku přehnané. Těžko říct. Těžko se mi to hodnotí. Mně se film celkem líbil. Komu ho doporučit nevím. Romantický film to přeci jen není. Po nějaké době to začne být celkem masakr. Možná doporučit těm, co rádi romantické filmy, ale drsnější? Já nevím. Romantický film to prostě není, ačkoliv zde jde o lásku. Za mě nadprůměrný film, který bych spíše nedoporučil. 6/10 ()

xander

Tuctový a nenápadný triler ktorý je skôr nudný a smiešny. Spracovanie pripomína slabučké televízne béčkové trilery. herci sú nezaujímaví, ´či už Cary Elwes alebo Alicia Silverstone. Celý film pôsobí dosť blbo a robí ho hlboko podpriemerným. ()

Filatov

Alan Shapiro a jeho debut? Pak výborně, protože film poskytl všechno co správné drama, nebo thriller má mít. Já jsem byl spokojen, protože Revellova hudba byla vynikající a zapadala přesně do scén filmu. Hlavní hrdina byl sympaťák a Alicia Silverstone se své role zhostila naprosto dokonale a zahrála hodně sexy, takže její posedlost byla uvěřitelná každým coulem. Film je nízkorozpočťák, ale rozhodně mu to neubližuje a dávám takhle vysoké hodnocení. ()

Pecos

Nick Eliot získá novou práci a začne se poohlížet po novém podnájmu. Po nepříliš úspěšném hledání nakonec narazí na nádherný zahradní domek u Forrestových. Tady se také seznámí s jejich dospívající čtrnáctiletou dcerou Darian. Darian je krásná a inteligentní. A stejně jako většina dospívajících i Darian má sklony okamžitě a bezhlavě se zamilovat, ale s tím rozdílem, že její vzplanutí se rychle mění v nebezpečnou posedlost. Největším kladem tohoto filmu bylo obsazení Alicie Silverstone do hlavní role. Hodnotím průměrně. ()

lineker

Hodnotit v tomhle filmu se dá jednak Alicia a tý to opravdu sekne, takže za čtyři hvězdy. Bohužel co se ostatního týká tak to je slabá dvě...průměr je dvě+. ()

Richard768

Grrrr... Pri tomto som si spomenul na film "Špatná doučovatelka". Bolo to podobne prehnané, i keď predsa len trochu pozerateľnejšie a herci pôsobili menej vtieravo. Slabé 2 *. ()

angelle

Príbehu 3* bohato stačia, ale štvrtú si zaslúži režisér a Alicia Silverstone (ktorá bola pre túto rolu ako stvorená) ako debutanti, ktorí skutočne ukázali, že na to majú. ()

Nikol45

Ještě před třiceti lety kdy jsem film viděla poprvé bych hodnotila 5*. Nicméně dnes kdy jsem si film opět pustila dávám 3* a to proto, že dnes v tom vidím béčko jako vyšité. Tenkrát to pro mě byl Top film a to Alicii mám moc ráda. Hold časy se mění. ()