Mladý vedec Bruce Banner doplatil na genetický experiment, ktorému ho v detstve podrobil nezodpovedný otec. Vojaci z neho chceli urobiť supervojaka, čo im nevyšlo - Bruce je neovládateľný. V emotívne vypätých momentoch samení na zúrivé a neovládateľné monštrum, ktoré zničí všetko navôkol. Preto utiekol do Brazílie, kde sa skrýva a učí sa sebaovládaniu. Na jeho strane stojí priateľka Betty, jeho protivníkom je Bettin otec, bezcitný generál Ross, ktorý sníva o zmutovaných vojakoch pre vojnové ciele. Ross poverí supervojaka Emila Blonského, aby Bruca našiel a priviedol z Brazílie späť do vojenských laboratórií. Aj vojak Emil Blonsky je ľudské monštrum, ktoré má v sebe generálom vynájdené sérum. Bruce sa teda znovu dobrovoľne mení na monštrum, aby mohol bojovať so zabijakom Blonskym, ktorý pustoší všetko okolo seba. (TV Markíza)

sashator

První díl jsem neviděl a ani to neplánuju. Na dvojku jsem koukal především kvůli mému oblíbenci Edwardu Nortonovi a celkově film hodnotím kladně. Určitě se najde několi lepších zpracování komiksů, ale pořád patří mezi ty povedenější. 65-70% ()

Hellbilly

Na rozdiel od Leeho ktorý sa snažil Hulka emocionálne trochu rozobrať, presvedčiť diváka aby trochu pochopil čo sa odohráva v jeho hlave a aby sa len neukájal na deštrukcii, je toto len štandardná akčná comicsová adaptácia so zlým scenárom, zlou Liv Tyler a veľmi dobrým Edwardom Nortonom. ()

Tomulka

Pro mně docela velké sklamání. Po trošku pomalejší jedničce jsem čekal lepší dvojku. Jenomže Norton ( i přes to, že jeho herecké kvality jsou nesporné a jeho herecký projev se mi líbí) není zrovna ten pravyý pro roli Hulka (teda jen podle mně). Tim Roth jako padouch no nevím umí hrát padoucha mnohem, mnohem lépe. Po shlédnutí dvojky musím bohůžel konsatovat, že Hulk s Ericem Banou byl mnohem lepší. A otec Hulka v podání Nicka Nolte výborný zloduch. Velké finále bylo skvělé. A Ericovi B. role Hulka seděla více než Nortonovi. ()

zekon

Připadlo mi to jako násilný mix hraného a animovaného filmu. Z počátku to vypadalo dobře, akce, rychlost, jakmile nastoupili ale gumáci film se změnil v cosi...... nejhůř zpracovaný komiks v poslední době. Výsledek žádný a nakonci jsem se musel ptát o co sakra jako vůbec šlo!! ()

zeromen

Obvykle bývá dvojka děs a hrůza ale u Hulka to neplatí. Stějně dobrá neli lepší jak jednička. Tady Hulk už vypadá jak člověk a né jak formelák od Lucie postrach ulice. Jde vydět když se chce jde všechno i dobré pokračování. ()

dracekt

Vůbec ne špatnej Hulk i když já jsem velkej fanda fantasy, takže hodnocení u těchto filmů je subjektivní. Ale líbilo se mi to, svižně zpracovaný, nudit se nebudete. ()

chosan

Jedničku jsem sice neviděl ale tento film patří k těm moderním akčním filmům ve kterých vystupují nadpřirozené postavy ale mě se líbí dávám 80%. ()

Olafa

Vzhledem k obsazení a faktu, že tento film produkoval sám Marvel jsem čekala propracovanou psychologii postav a sofistikovaný děj. Místo toho jsem byla svědkem postav plošších než v kdejaké telenovele a béčkového děje. Ani hudba není výrazná, nebo doplňující dění. O čem vlastně tedy film je? Bruce je v klídku. Bruce vystopují, to ho nasere a objevuje se Hulk. Útěk, relativní bezpečí, Bruce je zpět. Bruce se skrývá, ale je opět vystopován a opět zezelená a ničí vše kolem sebe, aby mu ti dotěrní vojáci dali konečně pokoj. Bitka. Klid. Romantika. Někdo vyrypuje, Bruce zelená, bitka. Klídek. Titulky. Opravdu to není složitější. | Z nějakého důvodu mě to několik let (5) a Marvelovek (cca 10) později bavilo o hodně víc. ()

VanThomass

Tak u Hulka jsem trochu ovlivněn tím, že hlavní role ztvárnili Edward Norton a Liv Tyler, zvlášť Liv totiž patří mezi mé největší oblíbenkyně. Faktem totiž je, že nebýt tohoto hereckého obsazení hodnocení by bylo čistých 60 %. Je to sice další zajímavý komiksový hrdina, ovšem v trochu zvláštní verzi, kde spíše, než aby pomáhal, tak utíká před superschopnostmi. Částečně to spraví závěr, kde se konečně objeví pořádný záporák, ale do té doby je příběh celkem jednoduchý a ničím zvláštní. Každopádně i závěrečný odkaz na Iron-Mana zaslouží pochvalu. ()

Mrtvobog

Stokrát lepšie ako prvý diel Hulka. Herecké obsadenie dokonalé: E. Norton, L. Tyler, T. Roth, vizuálna stránka lahodiaca oku, prostredie bolo príjemné, a veľa veľa nadupanej akcie. E. Norton x T. Roth - to bola skrátka parádička, a k tomu romantika s L. Tyler. Asi najlepší komiksový film (spolu s V ako Vendeta). ()

stepanvaj

Skoro by se i zdálo, že natočit komiksový trhák je hračka. Ovšem to k tomu musí být i kvalitní předloha. Nemohu si pomoc zjevně HULKA nechápu, ale ve srovnání s ostatními je tenhle zelený zlobr ztělesnění nudy. A tudíž z téhle předlohy vykřesat něco zábavného může být problém, což potvrzuje i tenhle nemastný-neslaný restart filmového Hulka. ()

pirate

Edward Norton je jako vědec o něco lepší, i když pořád to není ono. Na Hulka se úplně po všech stranách nehodí. Hulk samotný je daleko lépe vytvořený, než minule a konečně dává filmu lepší vzhled, i když je krapec přehnaný a nějaký kus mu chybí do "uvěřitelné podoby". Částečně je totiž poznat, že je počítačově udělaný. S těmito a jinými věcmi nemá Hulk v Avengers problém. Technologie jde zkrátka dopředu. Ohledně filmu dějově je záživnější, než první a bohužel Hulk se opět světoborně neobjevuje, takže pojem neuvěřitelný je přehnaný, ale když už ano, tak přeci jenom, zde je to efektivnější. 60 - 65%. ()

XTrader

Comix jsem nečetl a ani jsem neviděl původní díly. S celkovým zpracováním filmu i hereckými výkony jsem byl velmi spokojen, za mne 100%, nemám co vytknout. ()

marien1039

Škoda, zřejmě se kvalitního zpracování Hulka tento svět prostě nedočká. Edward Norton byl v roli Bruce Bannera teda značně špatný. Takový hloupý trouba, který nic neví, nic nedokáže, není zajímvý, dobře vypadající ani vtipný. Jasně má ztělesňovat muže ve středních letech, takže kdybychom pominuli vizuální stránku věci, stále by mělo být co hodnotit. Postava Hulka je jedna z nejlepších a nejzajímavějších superhrdinů, je škoda, že zatím nebyla nějak kvalitně zpracovaná. Jediného fakt superního Bruce Bannera najdeme snad jen v Avengerech, kde ho hraje Mark Ruffalo. Pořád je to ošklivý, zakrslý trouba, ale je vtipný a člověk mu to jeho extrémně vysokou inteligenci doopravdy věří, navíc Mark Ruffalo nemá na rozdíl od Edwarda Nortona hlas jako buzna. ()

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Liv Tyler se vrací do MCU

Liv Tyler se vrací do MCU

28.03.2023

Vzhledem k blížícímu se datu začátku produkce na čtvrtém Captainovi Americe s podtitulem New World Order začínají přicházet zprávy nejen o možném příběhu, ale i nových příchozích. V následujícím… (viac)

Zemřel herec William Hurt

Zemřel herec William Hurt