Kamera:
Hermann GruberHudba:
Bert GrundHrajú:
Lutz Mackensy, Achim Strietzel, Willy Semmelrogge, Karin Kernke, Charlotte Kerr, Volker Prechtel, Olivia Pascal, Charles Brauer, Christine Buchegger (viac)Série(2) / Epizódy(26)
Hrajú
Will Danin
Najlepšie seriály:
Der Bastard (1989) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Paul Albert Krumm
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Šéf (1977) (seriál)
Wolfgang Klein
Najlepšie seriály:
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Komisárka (1994) (seriál)
Hájovna Falkenau (1989) (seriál)
Herb Andress
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Berlin Alexanderplatz (1980) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Gert Burkard
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kráľ zo St. Pauli (1998) (seriál)
Walter Buschhoff
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Dedičstvo Guldenburgovcov (1987) (seriál)
Monika John
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Claus Fuchs
Poľsko
Najlepšie seriály:
War and Remembrance (1988) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Hans-Jürgen Leuthen
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Jo Kern
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Brigitte Strohbauer
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Gustl Weishappel
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Dieter Augustin
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Fabrika na oficierov (1989) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Šéf (1977) (seriál)
Peter Machac
Rakúsko
Käte Jaenicke
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Holocaust (1978) (seriál)
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Franz Muxeneder
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Wolfgang Völz
Najlepšie seriály:
Raumpatrouille - Die phantastischen Abenteuer des Raumschiffes Orion (1966) (seriál)
Disneyland (1954) (seriál) - a.z.
Jim Knopf (2000) (seriál)
Klaus Münster
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Pettson a Fiškus (2000) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Siegurd Fitzek
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Derrick (1974) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Imo Heite
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá Arséna Lupina (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)