Doktor Martin - Série 6 (2013) (séria)

Lékárna na rohu (S06E05)

(epizóda)
  • Veľká Británia The Practice Around the Corner

Paní Tishellová se vrací do vesnice, ale její náklonnost k Martinovi rychle vyprchá, když ji doktor označí za nezpůsobilou pro samostatný výkon její práce. Penhale chce být přijat do elitního vojenského oddílu, ale při tréninku v přírodě se ošklivě zraní vlastní zbraní. Morwenna a Al zjistí, že už si delší dobu dopisují prostřednictvím webové seznamky. (Česká televize)

Necrotongue

Na rozdíl od předchozích epizod jsem se tentokrát až tak dobře nepobavil, Penhaleovo dobrodružství v divočině bylo v podstatě o ničem a ani ostatní dějové linie mě nenaplnily bezbřehým nadšením. Pátý díl na mě prostě působil takovým unaveným dojmem. ()

chrispe

Tuhle epizodu si pro sebe ukradli Morwena a Al. Alespoň pro mě (i když jsem si pro ni představovala spíš Mikea, byť s obsedantně-kompulzivní poruchou, tohle už je do třetice fakt trochu ohraný). Rozhodně bych jim dala více prostoru a vynechala kurz pro přeživší konstábla Penhaleho. Já mám z toho chlapa takové rozporuplné pocity - ale to jsem měla i z konstábla Marka. Uvítala jsem návrat paní Tishellové, já ji mám prostě ráda a jsem zvědavá, jak to teď bude, když to jednostranné cukrblikování s doktorem už nepřichází v úvahu. ()