Sally Tishellová konečně může vykonávat svou práci v lékárně sama, ale její záskok Jennifer se v Portwennu ještě zdrží, protože dostane od Berta nabídku k sňatku. Martin léčí hypochondra Malcolma Raynera, který se jako bývalý stavař zřejmě nadýchal asbestu. Penhale pak způsobí paniku sérií varovných oznámení na různých budovách Portwennu. (Česká televize)

Necrotongue

V tomto případě jsem se bavil o něco víc než u předchozí epizody, přestože mě trochu otrávil příjezd Martinovy matky. Už mě fakt štve, jak se tvůrci opakovaně uchylují ke stejnému konceptu, aby řeč nestála, vrazíme tam dalšího příbuzného. Martin byl každopádně opět ve formě, pobavil mě dokonce i obecní blb Penhale a Morwenna byla tradičně dokonalá. ()

chrispe

,,No ty vole!" přesně to jsem zakřičela na televizi, když se tam objevila ta... ženská! Scénáristé mi pěkně hnuli žlučí a to její chování, jako by se při poslední návštěvě nic nestalo a jako by snad neřekla ty hnusný slova. Martin ji měl hned vyprat, protože tohle žádná matka není. Ufff... aspoň v tom komentáři jsem si musela ulevit! :D ()