Dve malé sestry Sal a Ray žijú v detskom domove a obe majú veľké sny. Sal by si veľmi želala psíka a Ray z celého srdca túži po domove a rodine. Šťastie sa na nich usmeje a v rovnaký deň sa im obom želania splnia. Sal nájde v lese opustené šteňa - a to naozaj poriadne veľké -, a navyše v ten istý deň si obe dievčatká adoptuje náhradná rodina. Ale ako sa im podarí prepašovať rozkošného psieho kamaráta do nového domova, na ktorom je nápis Psom vstup zakázaný? (TV JOJ)

Hillock

Je to zpracováno napůl filmově a napůl televizně. Když jsem viděl filmový plakát a název filmu, myslel jsem, že se jedná o film dvou sester z bohaté rodiny, které najdou zatoulaného psa, ale tohle je z druhé strany společnosti. Dívenky jsou ze sirotčince a jedné z nich se splní sen vlastnit štěně. Musím říct, že film jsem viděl, když jsem byl mladší. Košťánek je na začátku štěňátko, ze kterého vyroste telátko. Příjemná rodinná komedie, která je o fous lepší než rodinný film z produkce Hallmark. ()

JohnMiller odpad!

Holííšit, toto mi prišlo stráášne zlé. Svoje dieťa by som to asi nechal sledovať ale pre mňa to bolo celkom utrpenie. Aj na rodinný film zo zvieratkami. Ani vtipné ani poučné pre deti... Však čo čakať, u nás to poslalo do distribúcie Vapet Production a tí rozhodne milujú podobné filmy (Muj pes Buddy je dobrým príkladom). Celkom vysoké hodnotenie a pozitívne komentáre na CSFD však hovoria pravý opak a tak sa pýtam sám seba, to som až taká necitlivka? ()

franzit

V první polovině to působí jako fajn rodinný film, na který by se podívali nejen děti. Od druhý poloviny to začalo být chvílemi přehnaný, a o konci radši ani nemluvim. Ve chvíli, kdy sem si položil otázku "jak sakra může být ten pes tak chytrej", sem dospěl verdiktu, že je to totální *****. Nejhorší na tom je pohled nad rozplývající se přítelkyní. Dvě * za první, celkem vydařenou, polovinu. ()

July

Dřív jsem takovým filmům dávala 3*, ale asi už jsem jich viděla příliš mnoho. Děj je průhledný jako vypucované sklo a obsahuje klasické ingredience, nic originálního - chytrého psa ukrývaného malými holčičkami, patos, pokusy o napětí, rádoby dojemné chvíle a polapení zločinců oním psem. Není to špatný film, ale je příliš tuctový. ()

Dimo

Hrozné. Tento nový formát rodinných filmů mi vůbec nesedne. Příliš americké se vším všudy... holčičí sirotčinec, sourozenci - sestry, přísná matka představená, rádobyvtipná sestra (jepištka), hromadné modlení, šťastná rodinka, New York + Central Park v nejvypucovanější podobě, hispánská paní na uklízení, vtipné pidi štěně, přitroublí zlodějové (část filmu je hodně, ale hodně špatnou kopií Sám Doma), rostoucí vtipné psisko, společné koupání psa a děvčat v plavkách, srdcervoucí hledací scéna včetně detektiva s notýskem, gentleman vrátný, kariérista správce, vyrostlé maxi psisko, hustá akce zlodějů a happyend, no! Co víc byste chtěli? Přidejte přeslazenou hudbu a je vymalováno. Nicméně, uznávám, že dětičkám, zvlášť těm, kteří milují zvířata, se "Roztomilý mazlíček" bude líbit, ALE já tenhleten americký model fakt nepřekousnu, NE! Nejvtipnější momenty jsou nepovedené záběry ve finálních titulcích, tam jsem se i smál. Zákaz českého dabingu (u tohoto filmu), s ním jde dojem úplně do kytek. ()