Mickey u protinožců

• USA Mickey Down Under
všetky plagáty
Animovaný / Krátkometrážny / Rodinný / Komédia
USA, 1948, 7 min

Mickey se nám tentokrát dostal se svým pejskem Plutem k protinožcům. Zde v Austrálii používá pro shánění jídla místní nástroj bumerang. Používá ho ke shánění jídla. My uvidíme jedinečný příklad jak letí pro banán a cestou nazpátky ho i sloupe. Lovící nástroj se ale nelíbí Plutovi, protože mu uvízne v čenichu a on se ho nemůže zbavit. Mickey mezitím potká cestou lesem vajíčko velkého pštrosa. Musí se bránit, aby mu neublížil a tak před ním utíká a pomůže mu až pejsek, který pštrosa zmate a škádlivě zneškodní. Pohádka končí, když sedí na Plutově hřbetě a váží si toho, jak vše dobře dopadlo. (RadimFišer)

PauloZ

První Mickey kterého jsem kdy viděl. Animace 50let je úžasná, s jakou lehkostí a precizností je to nakreslené. Dějová linka, už mě zas tak moc nechytla. ()

majo25

121. diel zo série Mickey Mouse - slovenský názov je Mickey je na dne, čo veľmi nekorešponduje s tým, čo sa v nimáku deje. Micky je "typický" Austrálčan so živým bumerangom. Všeko je ok, kým sa dvojici Mickey a Pluto nepritrafí do cesty africký pštros s obrím vajcom. áAno, počujete dobre...africký pštros v Austrálii. Uletená záležitost pobavila iba v jednom momenete, a to keď Mickey nechtiac švacol do ksichtu už tak rozzúreného pštrosa. 60% ()

RadimFišer

Mrzí mě to. Je to jeden z nejhorších příběhů jaké jsem od tohoto velikána viděl. Je to nudné, prázdné a bezděčné. Mickey se pere se pštrosem, protože si nevšiml, že mu krade vajíčko s jeho potomkem. Nakonec ho vysvobodí jeho pejsek Pluto, když po odstranění bumerangu z jeho huby, znemožní pštroska a zachrání svého velkého pána MIckeyho. Je možné, že v této pohádce mluvil sám pan Disney. Viz zdroj youtube.com ()