Aienji

Smutně vtipný příběh o opravdové lásce dvou mladých lidí. Dívka, která trpí nejrůznějšími nemocemi a je kousek před smrtí, se zpočátku brání zamilování, ale když zjistí, že chlapec, který dobývá její srdce, ji opravdu miluje, tak prožije nejkrásnější chvíle svého života. (BUD-SFIS)

Radek.SCH

Od začátku po 1:24:00 je to bezvadné, pak následuje scéna v podvodním světě a jde to do kytek. Ten samý den jsem viděl >Crying Out, Love in the Center of the World< z čehož vychází lépe právě ...ing Možná právě proto, že tak moc "netlačí na pilu". A to se už nezmiňuju o slabém Heaving Forest. Ale už mě trochu unavuje dívat se pořád na to samé: nalhávat si, že se musí za každou cenu před smrtí někam dostat (v Crying Out, Love in the Center of the World do Austrálie, v ...ing na Havaj). - 70 % ()

TylerGage

Příběh nemocné dívky byl nátherně natočena jak už bývá mým zvykem u korejských filmů,tak pláč doprovázel konec tohoto filmu. Musím upozornit na překrásnou hudbu. ()

tompaulman

Před 4 lety bych tomu dal 4* nebo možná 5*. Od té doby jsem si na příběhy o nevyléčitelných nemocech vypěstoval odolnost a dojmout mě dokážou jen ty nejkvalitnější kousky jako A Moment To Remember. Mezi ně ale tento film neřadím. Smíchejte nemoci, trochu kýče a pár teatrálních scén a dostanete průměrný jihokorejský romantický film. ()

Perr

Film ničím nepřekvapí ani nijak nevybočí z šedého průměru, v početné skupině jihokorejských romantických filmů spíše průměrný, a tudíž také průměrné hodnocení. ()

Dzvandzi

No já nevím,první hodinu filmu jsem myslel že se unudím.Potom se to trošku ,,rozjelo´´,ale tento film mi chtěl furt zahrát na city a nedařilo se mu to až do samotného konce.Konec typu ,,teď umírám,rozbreč se!!!´´ by šel udělat podle mě daleko lépe,stejně jako celý tento snímek.Díky skvělé hudbě jsem váhal nakonec mezi 2-3*,ale dávám 2,už jenom z toho důvodu že by to bylo nefér vůči ostatním filmům s podobným příběhem,kterým jsem dal sice 3*,ale aspoň mě nenudili.Takže to necháme na těch 45%. ()

JohnyTrava

Asi som sa už kórejských drám presítil a ony na mňa prestali pôsobiť. Alebo som bol azda už od začiatku podvedome obrnený voči koncu? Nie. Asi to bode naozaj tou slabšou kvalitou a rozťahanosťou. Kórejské filmové vody vedia ponúknuť o mnoho zábavnejšie alebo napätejšie filmy ako bol tento a to i u priemernejších kúskov. Tento krát to bola slabota. ()

wege

Pocit nadhodnocení korejských filmů u mě pokračuje. Ne že by to bylo špatné, to vůbec ne, ale na průměr, co to tady má, to není. Má to krásnou poetiku, krásné vyjádření citů, a to v podstatě beze slov. Má to skvěle načasovaný humor tak, že není na překážku, spíše naopak, funguje to. Vlastně jsem si při psaní uvědomil, že ty tři hvězdy, co jsem dal původně je možná málo, zvedl jsem. ()

xav

no nemuzu jinak.... jeste pred nekolika podobnymi filmy z korejske produkce bych mozna dal i 4*, ale bohuzel ta sablona, podle ktere se tocilo, je naprosto dokonale dodrzena... Nevim jestli korejci tak radi breci, ale techto filmu je opravdu spoustu. A vsechny jsou uplne stejny... Uz sem si skoro rikal, ze by bylo originalnejsi, kdyby prezila.. ()

boombang

Korejci člověka dostanou skoro vždycky - a nejvíc, když to nečeká. Tenhle film není tak odvázaný jako jiné romantiky z Koreje a hodně připomíná A moment to remember. Má k němu ale emocionálně trochu daleko, což je asi důvod, proč dávám jen čtyři hvězdy - jinak bych dal pět. A zjistil jsem, že asi stárnu - matka se mi totiž líbila skoro víc než dcera (aspoň teda zde). ()

RigorMortis

Slabšia romantika, než na akú som u Kórejcov zvyknutý, no miestami zahrialo pri srdci. Najmä záver bol dosť emotívny. Zvyšok filmu bol tak na 3,75* a Kórejky mám čím ďalej, tým radšej. ()

Karpoff

Film je skuteně dobrý a moc moc dojemný,ale nemůžu se ubránit pocitu že většina korejských filmů je skoro na "jedno brdo" filmy typu Windstruck a A moment t remember jsou dle mě zatím nepřekonány-co se týče romantického žánru...... ()

milanko8

"Je mi toho ubožáka líto. Zůstat sám, když ztratil svoji lásku... Zbláznit se kvůli ní..." :'( --- "Mě se zdá, že je šťastný. Málo z nás najde takovou lásku. A ta láska bude navždy v jeho srdci..." :) ()

muti

ach zase nevyliecitelne chorá dievčina čo sa ide pred smrťou zamilovať? Veď o tom je každý tretí kórejský film... Tentokrát na tému: chcem byť baletkou. Prvá polka filmu je docela nudná, žiaľ. Prakticky sa tam nič nestalo a vedel by som si tých 50 min predstaviť v skrátenej.verzii v rozsahu 15 min :/ ()

27p16and41p6

Jednoduchý, skromný, malý příběh, potvrzuje "Méně je někdy více" a dává na frak komplikovaným, zamotaným a rozšavným dílkům, které jsou stejně nakonec jenom 5 příběhů natlačených v 1 knize. ()

sha.piro

Po shlédnutí tohoto snímku jsem si začal klást otázku, čím jsou pro mne jihokorejské filmy tak přitažlivé? Možná tím, že oproti většině snímků, pocházejících z jiných zemí, dokáží naprosto geniálně, věrohodně a s citem podat křehkost, hloubku a podstatu lidského života tím nejprocítěnějším způsobem, který se jen tak ve filmu nevidí. Film …ing mi toho dal (opět) mnohem víc, než jsem očekával – a to nejen po herecké, nebo režijní stránce. Ukázal mi (ostatně jako spousta dalších jihokorejských filmů) pomíjivost života a sílu lásky v takové dávce, že mám hned chuť užívat si svého života, a toho co mám, naplno. Nechápu proč se takto kvalitní díla nemají téměř žádnou šanci dostat k běžnému divákovi. Kdyby bylo více takovýchto filmů na našich obrazovkách, možná by se pak lidé dokázali snadněji těšit z úplných maličkostí a užívat si života - bez nutnosti nejdříve pokouřit nějakou marihuanu. Nikdy bych netušil, že jihokorejské filmy mě uchvátí natolik, že je začnu vyhledávat a upřednostňovat před ostatními, ale mě to prostě připadá, že co korejec, to skvostný herec. Mi-suk Lee se zhostila úlohy matky stejně bravurně, jako Im Soo-Jung role dcery a Kim Rae-Won jejího přítele. Vedle snímků jako je The Classic, nebo …ing vypadá americká představa romantických dramat jen jako vyhaslé a opuštěné ohniště a kdo tyhle filmy neviděl, nikdy nepochopí rozdíl... ()

Cooolboy

Ostava jej uz len niekolko dni zivota a Mina preziva najstastnejsie dni svojho kratkeho zivota. "Sebecka" materinska laska jej umozni prezit najkrajsie ludske pocity a napriek svojmu osudu sa nadalej usmieva. Vynimocne spracovany kontrast stastia a smutku robi z filmu jeden z najlepsich romatickych snimkov vobec. Vyborna hudba tvori kapitolu samu o sebe a kto ...Ing este nevidel, nemal by uz dlhsie vahat. 10/10 ()