Hnev duší

• Slovensko Horšie ako smrť (viac)
všetky plagáty

Skupina zlodějů, kteří jsou na útěku po přepadení banky, najde útočiště v opuštěném domě. Zatím nemají tušení, jaké zlo zdánlivě pustý dům skrývá. Blíží se noc, venku zuří bouře, ale to není nic oproti tomu, co se začíná dít vevnitř. Probouzí se strašlivé zlo uvězněné ve stěnách domu. Členům skupiny se začínají postupně zjevovat obrazy zmrzačených těl, která jsou výjevem hrůzných činů, jež se zde odehrály. Strach ve skupině narůstá a její členové jsou na sobě závislí čím dál víc... (oficiálny text distribútora)

Skoveta odpad!

Pane bože, to byla fakt kravina. Moc často tohle hodnocení nedávám, ale u tohohle jsem neměla jinou možnost. Člověk se u toho nudí, pak usíná a nakonec zjistí, že jeho IQ kleslo o 50%. ()

andrej9999

Zaujímavý hororový príbeh z môjho pohľadu. Nejedná sa o otrepaný strašidelný dom, ale celé je to vsadené do zaujímavejšej situácie. Už od začiatku to má dobrý rozbeh plný krvi a násilia, čo ale bohužiaľ dlho nevydrží a prejde do klasických ľakačiek, ktoré sú zaujímavé tak do polovice filmu a potom si už človek na ne zvykne. Rozhodoval som sa medzi 3 a 4*, no nakoniec vyhral žáner a príjemné hororové odreagovanie. ()

pyzma84

Pár bubákov pod posteľou, nejaké zmutované zvery, kukuričné deti a to, že sa to tvárilo "akože" western bola dokopy jedna veľká zlátanina. Zase raz príliš prešpekulované, mohol z toho byť určite lepší film, keďže masky boli slušné, aj domček bol perníkový.. Na jedno pozretie ok, dupla určite nie. ()

Wiceman

Proč jsem si celou dobu během koukání na tenhle nízkorozpočtovej počin říkal, že koukám na nějakou z verzí Od Soumraku do úsvitu (především podobnost s dvojkou a trojkou)? Tenhle film má vše, co chtít od celkem fajn westernu. Špinaví alabamští vojáci z jihu, špinaví bankovní lupiči, zrazující sami sebe při rozdělování podílu, krásnou a nebezpečnou dívku, kolty nízko u pasu, no a k tomu ta hororová vsuvka a hektolitry krve. No a tady je ten kámen úrazu. Nízký rozpočet dělá z hrůzostrašných momentů spíš úsměvnou záležitost a brát to alespoň trochu vážně, to mi tedy opravdu nešlo. Příběh domu vesměs zajímavej, ale nedej bože, aby šlo o něco unikátního, co by jsme ještě v jinejch filmech neviděli. Klišé z toho kape stejně tak jako opravdu tuny krve z rozprskllých hlavách na zdech nebo klubající se cosi z břicha černošské otrokyně. Pár lekaček celkem ušlo (nadskočil jsem i přesto, že jsem věděl co přijde) a za to dávám maximálně lepší 2 *. ()

G.Bookwrom

Autoři tohoto vyloženě amatérského a k smrti nudného snímku asi nepochopili, že hororem se film nestane, když ho natočí celý ve tmě, občas šplíchnou kbelík barvy coby krve a udělají několik detailních záběrů na zahnívající kus syrového masa z jatek. Na co nějaký děj a myšlenku?? Hlavně ať to máme co nejrychleji a nejlevněji z krku!! A za co ta hvězdička?? Za poslední cca minutu a půl na závěr filmu - ten se jediný trochu povedl. Příště raději stařičký film od Alfreda Hitchcocka, než od těchto neumětelů. ()

StaryMech

Slibný westernový začátek skládá poklonu Peckinpahově "Divoké bandě"; brzy nato film vplyne do hájemství lovecraftovských strašounů a skládá poklonu lecčemu. Bohužel přitom roztáčí obligátní kolotoč dějových nesmyslů a zkratek - dobrá zpráva je, že napětí až do konce nepolevuje. Kukuřičné pole nejednomu kritikovi připomnělo Stephena Kinga. "Kukuřičné děti" jsem nečetl ani neviděl, ale v mládí mě nadosmrti zasáhlo Šindóovo "Onibaba", a tak jsem se bál taky. ()