Po tom, čo predal zápas svojho tímu a bol vylúčený z futbalovej ligy, v opitosti ukradne auto svojej priateľky a po naháňačke s políciou je zatvorený na 3 roky do väznice, kde dozorcovia majú svoje pravidlá. Paul Crew (Adam Sandler), hráč amerického futbalu, sa snaží zostaviť tím z väzňov, ktorí zvedú boj s dozorcami. Lenže dozorcovia majú vždy navrch a nikto z väzňov sa nechce dostať do problémov. Crew má preto veľa práce so zháňaním tímu a ešte k tomu mu ide aj o krk. (TV Markíza)

Guran

V první řadě začnu s příběhem, který je naprosto trapný až stupidní. Bývalý fotbalista Paul Crew je zatčen a ve vězení bude pověřen úkolem vytrénovat ze svých vězňů fotbalisty a porazit tým dozorců, no a jak myslíte že tento stereotypní příběh skončí? Nebudu vám říkat jak, ale film je ubohý a vtípky, které měly být pokládaný za srandovní rozhodně vtipný nejsou, možná tak jeden, nebo dva, ale to je vše. Od filmu jsem čekal rozhodně víc, když to má tak vysoké hodnocení. Je to pouze průměr. ()

Nikca2112

Mě se prostě tahle komedie strašně líbila a viděla jsem ji už několikrát a určitě si ji ještě někdy pustím :D Další případ toho, kde nakonec dobro (i když vlastně vězni) zvítězí nad zlem (i když vlastně dozorci). Adam Sandler opět nezklamal :) ()

Gamekeeper77

Výborná komedie, která nasadí na začátku a jede si na stejně vysokým levelu až do konce. Super vtipný a netrapný dialogy, banda těch největších vězeňských hovad, skvělé zpomalené sportovní scény a do toho dost slušný soundtrack. Nejlepší Sandlerův film, který patří v tomhle žánru k mým nejoblíbenějším...jo a Raynolds je fakt borec. 90%. ()

DarweyD

Někomu tenhle film může připadat jako bezcenná komedie, ovšem to co spoustu lidí nevidí, je to, že tenhle film je o něčem mnohem hlubším. O přátelství, naději, píli, semknutí se proti nepříteli a je skvělou ukázkou toho jak sport a společný cíle dokážou sblížit. Viděno několikrát, a pokaždě mě tenhle výbornej film dojme. ()

PlayEasy

No, tak teda překvapivě jeden z mála vtipných (i když občas i trapných) Sandlerových filmů, kde si střihl i hlavní roli bývalého hráče NFL, který je ale teď v base a má sestavit tým proti dozorcům. Opravdu až velmi klišé námět na sportovní film, kterých je takových už miliarda, ale přesto na nás ještě stále dejme tomu funguje. Třeba ta změna fandění, to bychom mohli jmenovat filmů a nejen ze série Rocky! 70% ()

Nathaniell

Nevíte někdo, jestli je kvótrbek to samý co zadák? A co že to je ten tač-daun? Jo a taky bych chtěl vědět, co jsou všechny ty čísla a jak velkej je Jarda podle kterýho tam něco měří. Alespoň že je pochopitelnej ten název: Rak-by. Jen už nevím, co že by ten rak, ale to asi bude metafora... ... Hele, my nevychovanci, kteří nejsem z Jůůůesej a neznáme opičí hrátky s šišatým míííčččkem se můžeme maksymálně smát tomu jak muklové bijí dozorce. Ulítlostí mi to připomíná Náhradníky s Reevesem. Tam jsem taky žral jen to okolo a o rak-bování nevěděl ani hovnajz. Ale tady se mi stáhla prkenice ve finální "scéně s puškou" tak, že dám plnou palbu. Zkrátka 5* ()

George8

Paul Crew - bývalá hvězda fotbalu. Prodal zápas, ukradl auto svoji přítelkyni, řídil v opilosti, byl uvězněn na 3 roky ve vězení, udělal si tam kámoše, sestavil fotbalový tým proti sadistickým šmejdským bachařům. I love it!! ()

ostravak30

Nejtěžší yard jsem neviděl. Faktem je, že takovýto námět už není nic originálního. V řadě podob jsem něco podobného viděl. Adam Sandler je komediální herec již svým vzezřením. Jenže taky potřebuje, aby ho někdo podpořil a fakt dobrý scénář. A Sheldon Turner při svém prvním scénáři se zrovna nepředvedl. I komediální žánr může mít svá klišé a těch je tu plno. Nic originálního jsem zrovna neviděl. Krom pár hlášek a efektních střetů hodných opravdu tvrdého amerického fotbalu se tu moc humoru nenachází. Za zmínku stojí, že se tu objevili i wrestleři a Dalip Singh a Steve Austin si ve filmu zahráli vůbec poprvé. ()

pOne

Slabé 4 hvězdičky za zábavnou komedii z prostředí amerického fotbalu trochu podobnou filmu NEZBYTNÁ TVRDOST z roku 1991. Spoustu vtipných situací doplňuje odpovídající soundtrack rozsahem žánrů "každý pes jiná ves" (od AC/DC přes hip hop až po orchestrální hudbu). To vše beru jako plusy. Negativ taky pár bylo. Např. morální obrat vězňů na "hodné hochy" byl sakra přehnaný. Přesto doporučuji jako nenáročnou komedii pro pobavení. ()

Rajo

Musim povedat na uvod, ze tento film ma dost sklamal. Za prve nejak nemam rad filmy kde je na viac ako 10 minut sportu, a dalej je to vkuse na tom istom mieste, co vam zachvilku pride dost otravne. Nie zeby ste sa po chvili zacali nudit, az taka hroza to nie je, dokazete si predstavit aj o 10 minut dopredu co sa asi udeje. Ale dokazal som to dopozerat cele do konca :-) Inak je to taky priemerny film, priemerni herci (neznasam nellyho) a priemerny scenar. Preto dostava len priemerne hodnotenie. Odporucam len na nedelne popoludnie ked uz fakt nic nejde v TV. ()

Lewaso

Mnoho let se snažím chápat pravidla amerického fotbalu. Slouží mi k tomu právě podobné filmy. Jako studijní zdroj ****, jako příběh **. ()

Filipes

Je to jedna z těch lepších. Nechybí tu sice klasické americké vtipy a určitě je pro nás všechny velkou neznámou hláškující černoch odkazující se na otázky hlavně barvy kůže....Frajerem v partě těžkejch mlatařů u mě samozřejmě vítězí Nelly jelikož mi jeho skladby vždycky příjdou k chuti. Adam Sandler hraje to co má a i když je to především o fotbale, byl čas i na můj oblíbený basket...takže co na závěr...o tom jak se z tvrdejch bachařů můžou stát padavky...a o tom, že zločinci jsou taky lidi. Kéž by to tak bylo v realitě že? ()

dedekvo

Tyhle americké béčka fakt nemusim, naproso bezduchej film nic neříkající. Ani jsem se nezasmál. **pouze za výkon Sandlera a mojí oblíbené Couteney Cox. ()

Rastman

Nečeka jsem mnoho, ale kupodivu jsem se výborně pobavil. Začátek je sice jak vystřižený z horší komedie (možná to bylo dabingem, prostě mi to nesedlo), ale jak se film blíží svému finále, je čím dál vtipnější, akčnější a líp se na něj kouká.+1 za "bojové" scény ze zápasu. Některé zákroky vypadaly naprosto nádherně. ()

ali-n

Nemožné nazvať inak ako typická Sandlerovka. Ale vtipy sa krotia, teda najmä počtom a keď sa objavia, nie sú nijak sílené. Aj preto je to veľmi príjemná komédia. Má síce ten klasický A.S. tvar a je zrejmé, ako to všetko dopadne, napriek tomu vás baví a nenudí. Základ tvorí jeden tímový šport, bočných postáv je teda neúrekom, ale všetci majú priestoru, koľko si "zaslúžia". MOJE NAJ - Bol som prekvapený prítomnosťou rappera Nellyho, rovnako aj skvelými roztlieskavačkami na strane Biednych Strojov. No najviac ma dojalo pozerať sa na hravých obrov pri zablatene romatickom tréningu. To by bavilo aj mňa ... ()

Seuata

Konec je z jisté části předvídatelný, přesto se mi snímek líbil. Bylo na něm cosi originálního. Určitě se ale dalo z tohodle tématu vyždímat víc, mohlo být lepší s daleko lepším vyvrcholením celého příběhu. I přes to všechno jsem s výsledkem filmu docela spokojená. ()

Kubula333

Nemůžu si pomoct, ale filmy nebo seriály z vězeňského prostředí mě prostě berou a tento mě nadchl nejvíce a myšlenka zápasu dozorců proti vězňům ještě víc. Nejde tady jenom o poslední zápas, ale o celý děj filmu, který je fantastickým způsobem doplněn vtipnými scénkami. U tohoto filmu si nebude moct dojít na záchod, aby vám něco neuteklo. Nejlepší a nejvtipnější část tohoto filmu, je jak Adam Sandler nabírá do svého týmu hráče, kterým jde jen o to, aby mohli dozorcům co nejvíce ublížit a všechno jim oplatit. V závěrečném zápase by se zprvu mohlo zdát, že dozorci vyhrají, ale Adam Sandler v roli profesionálního hráče na konci zabere a vězňové vyhrají. ()

Blazis34

Po dvaceti minutách filmu se dá vytušit, jak asi film dopadne. Ale jinak film se mi líbil, je zde spoustu dobrých hlášek i scén. Na druhou stranu je zde vězení hodně zkreslené. Vypadá to, že je to sranda tam být, aspon tam máš volno a můžes stále hrát fotbal. No nevim nevim, jestli je taková realita, i když jde o komedii, mohlo to býti natočeno poněkud důvěryhodněji. Jinak bych vyzvedl herecký výkon sympaťáka Adama Sandlera a pár pořízků odpykávající si trest. ()

Paramount chystá remake Trestné lavice

Paramount chystá remake Trestné lavice

08.11.2023

Hezkých předělávek není nikdy dost a fanoušci přímo lační po tom, aby své oblíbené kousky mohli vídat znovu a znovu, jen v úplně jiném provedení. Nebo si to alespoň myslí hlavouni studia Paramount,… (viac)

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

28.01.2021

Bankovní loupež á la Lyne

Bankovní loupež á la Lyne

08.08.2006

Kontroverzní Angličan stojící za úspěchy Lolity se po čtyřech letech vrací k režii. Adrian Lyne byl dosazen samotnými představiteli Warner Bros. na místo režiséra filmové adaptace knihy Chucka Hogana… (viac)