A Estranha Hospedaria dos Prazeres

• USA The Strange Hostel of Naked Pleasures (viac)
všetky plagáty

Příhody několika cestovatelů, kteří se jedné bouřlivé noci zastaví ve zlověstném hostelu. (JasonCZ)

pornogrind

...Live to die...or die to live ?Is there a correct answer ?... To je prostě Marins. A na jeho otázky dostanete odpověď v tomhle kousku. Škoda, že s tímhle snímkem s Marinsovou tvorbou nejspíš končím. Natočil toho sice spoustu ale hodně toho je jen v původním znění. Tohle je tak nejspíš poslední film ke kterýmu byly k mání alespoň anglický titulky. Časem ještě určitě pohledám a třeba na něco narazím. Určitě bych byl rád. J.M. Marins měl prostě svůj styl a já jsem jeho filmům propadl. The Strange Hostel of Naked Pleasures není výjimkou. Podivnost, která mě uhranula a já nemám problém dát slabší 4 hvězdy. ()

Campbell

Pro mě opět film od Marinse který mě maximálně neoslovil. Já u tohoto režiséra oceňuji styl jakým film natáčí ale bohužel to je všechno, film je až moc divný, naprosto bez příběhu a celkově jsem se modlil ať to už skončí. Nicméně styl a atmosféra tu převládají a já byl s těmato dvouma aspektama spokojen, ale jak hodnotit film u kterýho prostě nevíte co myslet a těšíte se na konec? BTW ten konec je jedno velký wtf. ()

anderson

Bizarný až skoro surrealistický film, ktorý by som sa bál nazývať hororom. A napriek lákavému názvu v ňom žiadne nahé potešenia nehľadajte. (1.9.2009) ()

gumli

Veľmi podivná záležitosť,určite nie bežná.Tento žáner má vo svojej domovine Brazílii aj osobitné pomenovanie,volá sa Boca do lixo.Ale neviem čo to znamená.Celý film sa krúti okolo nejakého hostinca,volá sa Hospedaria dos Prazeres.A to všetko cez jednú,jedinú búrlivú noc.Všetko je tú nejaké divné,bizarné,psychedelické.V tom hostinci je všelijaká podivná zmes ľudí,od hazardných hráčov,zločincov až po hippies.Brušné tanečnice,maskované postavy.A ešte kopa chlastu a nejaké tie sexuálne orgie.Neviem čo si mám o to filme myslieť,som v rozpakoch. ()

Martin741

Dost uchylny bizarny film, casto skor art nez horor. Jose Mojica Marins mal svoj styl, no a niekedy mi pripominal toho talianskeho chlivaka Joe D´Amata  : 48 % ()