Guns N' Roses: Welcome to the Videos

(hudobný videoklip)

Výběr těch nejlepších videoklipů. Nechybí zde klipy jako Paradise City, November Rain, Don't Cry.

01. Welcome to the Jungle
08. The Garden
09. Dead Horse
10. Garden Of Eden
11. Estranged
12. Since I Don't Have You (diseman)

GreatestFan

Klipy z alba Appetite for Destruction se mi ani moc nelíbí, jsou to jen záběry na kapely v jedné místnosti, tyhle klipy nemám rád, dobré jsou spíš jen kvůli hudbě a že jsou od mojí oblíbené kapely. za to trilogie z Use Your Illusion to dokonale zachranuje, věechny tři jsou úžasné, epické, dokonale natočené, s příběhem, tyhle klipy mám rád, není divu že stály dohromady těch cca $ 6 000 000. Jsou prostě brilantní od brilantních. Jinak opravdu za něco ještě stojí The Garden, Since I don't have you, či docela Patience. ()

NewManicK

Jedna z mojich najobľúbenejších a celkovo najosobitejších, najenergickejších, najoriginálnejších, najtalentovanejších a najkvalitnejších rockových kapiel. Kapela bola preplnená talentovanými hudobníkmi, čo sa bohužiaľ nakoniec podpísalo aj pod jej rozpad. Tak to býva, odvrátená strana géniov. A Axl hudobným géniom rozhodne bol a ja verím že stále je, avšak jeho charakterové poruchy zničili kapelu. Ktovie či sa niekedy dočkáme Chinese Democracy ;o)) ()

MM_Ramone

Perfektne zostavená kolekcia profesionálne natočených videoklipov americkej hard rockovej hudobnej skupiny Guns´n´Roses z čias, keď boli svetovými rockovými hviezdami. DVD "Guns N´Roses: Welcome to the Videos" obsahuje dvanásť klipov ku songom: "Welcome to the Jungle", "Sweet Child O Mine", "Paradise City", "Don´t Cry", "Live and Let Die", "November Rain", "Yesterday´s", "The Garden", "Dead Horse", "GArden of Eden", "Estranged", "Since I Don´t Have You". **** ()

Schuldiner

Sice tu chybí podle mě jedna z nejlepších skladeb, ke které je navíc perfektní videoklip - You Could Be Mine, ale to mi nezabrání udělit této skvělé provokativní zlobivé rock´n´rollové kapele plný počet hvězdiček. Axl Rose je asi jako člověk lehce arogantní, ale s tim asi nikdo nic neudělá a tak to nemá smysl řešit. Alespoň já to nikdy neřešil. Jeho muzikální a skladatelský talent je nesporný. A nejen jeho, celá tahle kapela (ve staré sestavě) měla co říct. Nostalgie.. Jedna z kapel, na kterých jsem vyrůstal... Guns n´ Roses - Sex, drugs, rock´n´roll !!! ()

The Michael

Dobře si vzpomínám, když jsem v 17 u kamaráda viděl poprvý tohle dvd. Ač jsem tenkrát jejich hudbu moc neposlouchal, na dvd jsme koukali několikrát, tehdy hlavně kvůli kočkám, který v klipech GNR mají. Když se na jejich videoklipy podívám s odstupem po letech, některý jsou úžasný, některý zase kýč - ale kdo jinej má mít právo na epickej kýčovitej klip ala November Rain než přávě GNR? ()