Největší z hrdinů týmu Mstitelů musí pokračovat ve válce proti mimozemšťanům. Vetřelci, i se starým nepřítelem Kapitána Ameriky Herr Kleiserem, o kterém se myslelo, že zemřel v roce 1945, napadli ukryté město v Africe, kde vládne Černý Panter. Když Kleiser zabije Panterova otce T´Chaku, Černý Panter odjede do Ameriky, aby získal od Kapitána Ameriky radu, jak nad Kleiserem zvítězit. Generál Fury se dozví, že mimozemšťané jsou stále na Zemi. Mstitelé odjedou potají do Afriky, kde musí nejdřív bojovat s jejími obyvateli. Nakonec je ale stejný cíl spojí a svedou krvavou válku proti mimozemšťanům. (oficiálny text distribútora)

Jara_II

Možná malinko lepší než první díl, je tu více akce, zajímavější děj i naznačená jakási psychologie postav.. Přesto se filmových Avengers bojím, pořád mi není úplně jasné jak tento tým bude vypadat ve filmu.. ()

Renie42

Mě se to líbilo jako jednička. Sice bojovali se stejným nepřítelem, ale to nějak nemění na tom, že to opět bylo akční. Bylo méně vidět Hulka, smrt Hanka Pyma mě zaskočila, když ve světě komiksů žije dál. ()

soukyd33

Mimozemšťané se vrátili, a země má super hrdiny zvané Avengers (Mstitelé) kteří bojují ze zlem. Nic nového až na Černého Pantera. Hvězdiček 3*** ()

zdendap

Navazuje na 1. díl. Hulka není tolik vidět a přijde nový hrdina. Ale ostatní členové opět bojují ze všech sil včetně Furyho (mého oblíbence) ()