Zatímco Abraham Lincoln pracuje v Gettysbusgu, je si plně vědom, že se hrozba z minulosti vrátila. Hrozí, že roztrhá už jednou roztržené národy na kousky. Musí se vydat za nepřátelské linie, aby čelil nepříteli mnohem strašnějšímu, než je konfederační armáda chodících mrtvol. (Langy10)

Ice123 odpad!

Kdyby to byl studentský film, tak by se to ještě dalo překousnout, ale takhle opravdu ne. Je to hodina a půl nudy, nehereckých výkonů, většinou bez hudby, naprosté nelogičnosti (ještě by se dalo pochopit, že je zombie nevidí a neslyší, ale to že "agenti" nevidí a neslyší zombie, to už je moc.... a takových věcí je tam spousty) a hodně špatného scénáře i režie.... NEJHORŠÍ FILM LETOŠNÍHO ROKU 5% ()

Mrkvič odpad!

dybych se u toho něčemu nevěnoval, tak bych to vypnul dřív jak v půlce. Bohužel jsem myslel, že jde o Lincolna proti upírům (které jsem pořád nechápavě očekával), a pořád jsem se v tom snažil najít něco hlubšího. Ono by to možná i bylo vtipný. Lincoln jako ideální postava pro bohužel již zesnulého Leslieho Nielsena a příšerně trapné akčníscény jak z nějakých 60. let. Jenže je to plné i nešvarů současných béček a tak lze soudit, že nic z toho není chtěná parodie. Bohužel. ()

venison odpad!

Shlédnuto 15 minut filmu a po čirém zoufalství, kdy jsem si málem vyškubala všechny vlasy a podřezala vlasy jsem "proskákala" zbytek filmu a zjistila, že ani "krátkou" stopáž 96 minut je nad moje síly.. Nejhorší provedení zombíků, které jsem kdy viděla.. Příšerné herecké výkony - kdejaký ochotník by je strčil do kapsy.. Hrůzné kostýmy (tím nemyslím děsivé).. Děj naprosto o ničem - buď zombíkům nesmysleně utínali hlavy nebo se tam nesmyslně žvanilo.. Příběh naprosto o ničem, žádná dějová linie neexistuje.. Jediná věc, která se mi líbila, byla rozkládací kosa Lincolna, která trošku připomínala holičskou břitvu.. Škoda, že hodnocení nedovoluje záporná čísla.. Snad bude letošní bráška "Abraham Lincoln: Lovec upírů" alespoň o * lepší.. ()

AsylumFan

Abraham Lincoln má s neživými neblahé zkušenosti již od dětství a ví, co na ně platí. V době války Jihu proti Severu je konfrontován s šokující skutečností, že neživí po letech opět udeřili. Zpráva jej znepokojila dokonce ještě více, než svého času to, že na Jihu zlí bílí farmáři dřou ze svých otroků jejich černou kůži, a ještě to drze přiznávají. Chtě nechtě je Abraham nucen přehodnotit své priority, opráší svou osvědčenou minikosu a s hrstkou věrných vyráží do boje na nepřátelské území. Čeká jej soupeř houževnatější než generál Lee. Ovšem strach o to, že by zombies svojí nekalou činností mohli ohrozit osvobození černého muže, a tím překazit v budoucnosti vznik nádherné harmonické multikulturní Ameriky, jej žene neúnavně kupředu. Boj za svobodu začíná... Asylum umí natočit rozhodně zábavnější filmy - 70 %. ()

Olík

Abraham Lincoln vs. Zombies......jednoduchá rovnice od, které očekáváte pouze nenáročnou zombie řežbu......sem tam useknutá hlava, sem tam sprška krve, sem tam vtipný dialog, sem tam jednoduchý gag. Bohužel tento 16 prezident Spojených státu a jím likvidovaní nekvalitně opálení nemrtví jsou až příliš ploší.......a to i na odpočinkovou oživlomrtvolnou akci. ()

hemoglobin odpad!

Na zlých filmoch sa dá aspoň pobaviť, avšak o tomto kúsku sa to nedá povedať, je to ultra trápne, kde ak jedna scéna bola pozeratelná ........ ()

Frank1e odpad!

Opravdový omyl tohoto roku. Abe L. se nyní musí v hrobě obracet jako na kolotoči, po té co Schekman vydal tento hrozný paskvil. Ubohost a trapnost provází celý děj, jenž nemá hlavu ani patu a připomíná začátky hororové kinematografie. Opravdu odpad! ()

markyzgero

teddy roosvelt na ramenou abrahama lincolna co střílí nepřátele americký jednoty. john wilkes booth, co splní státotvornou povinnost a jako jidáš v posledním pokušení ježíše krista udělá to,co je psáno. všechno zří kapitán john brown a potvrzuje historicky ověřenou pravdu o tom, že jedině kosa, jakožto nástroj dělného lidu dokáže sjednat smír stětím hlav hydry nacionálního nepokoje... tohle čehúni, který se prsej sebeparodií neuměj. možná umíme shodit laskavym humorem sami sebe, možná zvládneme mírnou formu recese, ale stejně je tam něco špatně. proč neumíme udělat něco podobnýho, jako je lincoln vs. zombie? falešné rukopisy královedvorský a zelenohorský se jako mor šíří českou zemí. hrdinný TGM si na pomoc půjčí mocné pero pátečníka karla čapka a s pomocí mistra odsunu edy beneše se mu je podaří zpochybnit. naneštěstí vše sleduje syfilitický spratek gottwald a poměrně úspěšně se mu podaří zhatit plán tatíčka osvoboditele. zapomněl však na prvorepublikového zombie z lucerny jménem václav havel a na jeho nadpřirozenou moc. prezident "tahle země nevzkvétá" získává sílu ze všech václavů v historii národa a další sype z rukávu. anežka hrůzová se hrůzou obrací v hrobě...vlastně ne, ona vstává...a s ní i žid hilsner..! co teď? TGM zachraň nás, nebo aspoň pomiluj ny. ()

Conducteir odpad!

Takovou strašnou blbost svět neviděl. Herci neumějí hrát a přijdou mi tak trochu debilní. Dialogy jsou .... škoda mluvit:-). Kostýmy komické. Betonové bunkry se svařeným zábradlím skutečně bijou do očí.... Doufal jsem se v to, že na konci filmu divák zjistí, že se celou dobu díval na skupinu chovanců z ústavu pro duševně choré co si hrou na zombiky krátí dlouhou chvíli. V takovém případě bych dal okamžitě 5 hvězdiček zařadivší se k otylému třinactiletému chlapečkovi. ()

kakyn odpad!

Jo další kvalitní snímek od Asylum. Že je to ještě nepřestalo bavit dělat takovyhle kraviny. Klasicky mizerně provedená krev, strašně vypadající kostýmy a masky a o scénáři ani nemluvím. To že si v některých částech dokonce i protiřečí je vlastně jedno. Ono nemá žádnej smysl v tom hledat něco víc. Jde jen o sekání hlav tupých zombíků, kteří spí za bílého dne ve stoje... :D a klasicky jediný černoch ve filmu se jmenuje jak jinak než pan Brown..... ()

Daxus odpad!

Prezident unie s kosou v kabátu? S tím jděte do řiti! Romero se asi diví, co se to z jeho zombies v tomto filmu stalo. Fuj! 1% za Gettysburg ()

Romanka89

Film jsem si musela rozkouskovat na třikrát, neboť tu nudu bych najednou nedala, ani vtipný mi to nepřilo, ale tak jednu hvězdičku za nápad :D ()