Poté,co policista zjistí,že za tajemné bestiální útoky na zvláště těžké zločince je zodpovědný jeho učitel a rádce,musí se rozhodnout mezi vlastním svědomím a loajalitou k šéfovi. (oficiálny text distribútora)

Anduril

Docela nuda. Slabé efekty, slabá morálna dilema policajta či zniesť zo sveta zlosyna, alebo nie... Bol som dosť sklamaný. Jednu hviezdu zo slušnosti a dobré herecké výkony v hlavných úlohách. ()

helloween93

Docela slabý horror o policajtovi, kterého ve skladu něco infikuje a on se začne měnit. Jeho ruka potřebuje krev, a tak začne polda vraždit a jeho parťák tuší, že s vraždami má něco společnýho. Až na scény, kdy vraží pomocí infikované ruky je to fakt nuda. ()

Heroine

Divný, nezábavný, neujasněný, s divnýma postavama a divným závěrem - divné ovšem ve špatném slova smyslu. Jedna hvězdička za zajímavýho Gosse v hlavní roli. ()

Rockerman odpad!

Děs a hrůza! Tohle se ani seriózně hodnotit nedá a kdybych to nazval béčkem, urazil bych tím spoustu dobrých filmů. Svým pojetím mi to připomělo "díla" mistra Simandla, který natočil několik erotických sraček s našimi "hvězdami". Kdyby tvůrci peníze za ten film věnovali na dobročinné účely, udělali by líp. ()

E lan odpad!

Polovinu filmu, který rozhodně není hororem, člověk neví o čem vlastně příběh je. Když se chytne, tak ho začnou vyrušovat tragické herecké výkony, divný střih a režie. Vše korunuje nezkonale béčkový scénář/příběh. Není v tom nic, co by stálo za zapatování. ()

zly.dvojce

opět zas a znova se projevila velká skupina uživatelů ČSFD jako tupé stádo. Odpad to opravdu není, zázrak taky ne, tak 50 procent s tím, že jsem viděl mraky horších filmů a některé specialitky bych pouštěl těm, kteří zde dali odpad, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, aby si uvědomili co je odpad. Co se týče filmu samotného, podepisuji se pod tronův komentář. ()

P@\/EL

Podprůměrný horor, u kterého jsem se ani moc nevylekal. To přisuzuje zejména nevýrazně zpracovanému ději. Je sice pravda, že atmosféra byla celkem surová a špinavá, ale zcela postrádala špetku napětí. Taky ten nápad, že hlavní hrdina zabíjí své oběti něčím podivným, co mu vylézá z ruky, je poněkud nešťastný. Film mě nedokázal pohltít, takže si myslím, že na něj rychle zapomenu. ()

M+M

Spíš velká nuda než horor. Jednu hvězdu za snahu o příběh. Bohužel pro mně nesympatičtí herci, špatná kamera a hodně nezáživné exteriéry. Ono v přístavu toho kromě kontejnerů moc nenajdete. ()