Šesť pohrebov a jedna svadba

• Česko Šest pohřbů a jedna svatba (viac)

Svatba s milovanou ženou je úžasná věc, oddaní kamarádi taktéž. Co zlého se může stát? Jediné, po čem Kyle touží, je vzít si krásnou Lauru. Trochu panovačná a vše kontrolující Laura zase touží po pohádkové svatbě. Dříve než si milenci před oltářem řeknou své ano, je třeba rozloučit se se svobodou... Pět kamarádů naplánovalo divokou jízdu v Las Vegas - hudba, alkohol, drogy, rozbitý nábytek... Náhodná smrt odstartuje sérii vražd - kamarád proti kamarádovi, bratr proti bratru, manžel proti manželce... Události berou rychlý spád. Z děje čiší vtip, ironie, nadsázka. Dokáže člověk, kterého žene strach, opravdu jít přes mrtvoly? Originální, drsný a provokativní thriller s prvky nejčernějšího humoru, nečekanými zvraty a napínavými scénami spojuje tarantinovský styl s paradoxním humorem filmu Mělký hrob. (oficiálny text distribútora)

tulakfelix

Myslím, že se to v češtině mělo jmenovat: "CHCI SE VDÁT I PŘES MRTVOLY", alespoň by nezazněla ta číslovka, která leccos prozrazuje. Velice dobré. Tohle pustím každému kamarádovi před jeho svatbou :-) Lepší, než takový ty kecy: "Za flašku rumu ti to rozmluvim..." Mít osobně silnější žaludek, tak se směju od začátku do konce a dám *****, takhle jsem se klepal a zakrejval voči, tak jen srabácký ***. ()

Euros

Přeložit název filmu "Very bad things" do češtiny jako "Šest pohřbů a jedna svatba" to je teda velké umění. Takový drobný spoiler...film je celkem vtipný, ale brzy vám asi dojde, jaká bude dějová linie. Umře první, pak druhý...sakra, že by umřeli ještě 4? A pak bude svatba? Joooo!!! Za závěrečnou scénu si film ty 3 hvězdy zaslouží, vidět tu protáhlou hubu Cameron, jak se jí vše podělalo, to stojí vááážně za to!!! =)) ()

jirik

Tak tenhle film mě dostal. Něco tak brutálního a cynického se jen tak nevidí. I když trošku více přitáhlé za vlasy, herecké výkony docela přesvědčivé, hlavně vdavekchtivá Cameron Diaz aneb Nikdo mi nebude kazit den, na který jsem se celý život těšila. A ta parádní hudba, i soundtrack by možná stál za hřích. Na 5 hvězdiček by to ale muselo být míň úleťácké. ()

MclaireM

Keby som mala tento film brat ako thriller tak by bolo hodnotenie určite nižšie ale každopadne ja som sa bavila....čierny humor tento filmik neopušta a to je na tom najlepšie.Originálny námet s vydareným koncom to je fakt."Svatba bude za každú cenu"!(naozaj za každú) :-). ()

wairau

Kdysi jsem z toho byl úplně odvázanej. Dnes po těch letech to už taková pecka není, ale pořád je to výborná černo-černá komedie. Christian Slater je skvěle ujetej. ()

padlar

Do návratu z rozlučky se svobodou v Las Vegas to jde (scena při pohřbívání v poušti je dokonce výborná). Ale pak se to začne nelogicky zamovávat. Navíc si měl režisér předem ujasnit, co vlastně chce natočit - komedii nebo thiller. Výsledkem je jejich prapodivný mix - bez napětí a bez humoru. ()

SNCIS

"Máme na vybranou buď ji odvezeme do pouště a nebo zavoláme policiji a budeme doufat, že to odnese jen Michael." - 50%. ()