Happy Tree Friends 2 - Druhý chod

(video kompilácia)
  • USA Happy Tree Friends: Volume 2: Second Serving
všetky plagáty

Druhý díl animovaného násilí... DRUHÝ CHOD Nevkusná dobrodružství v každém soustu. Happy Tree Friends jsou roztomilá plyšová zvířátka, jejichž každodenní dobrodružství končí katastrofou. Nezáleží na tom, jak nevinně jejich den začíná, ale vždycky končí ublížením na zdraví nebo smrtí. (oficiálny text distribútora)

Stíba

V podstatě se příliš neliší od jedničky, má slabší i silnější díly a tak komu se líbila jednička, rád se podívá i na dvojku. ()

smrtacik

Fantázia tvorcov je fakt obdivuhodná, lebo zvieratka zomierajú na sto spôsobov a vždy inak, ale hlavne veľmi kruto a bolestivo. Každopádne je to zábava pre otrlejšie povahy a je to výborné na odreagovanie sa. Ja osobne ale odporúčam preskakovať úvodnú, síce veľmi podarenú, ale napriek tomu úchylnú melódiu, ktorá zaberá niekedy takmer polovicu z každej epizódy (tie sú dlhé pol až dve a pol minúty), lebo ak si pozriete dvadsať častí po sebe môže sa vám stať, že ju nedostanete z hlavy celý deň a budete pobehovať la, la..la a budete mať vražedný výraz na tvári. Celkovo ako relax doporučujem pozrieť a pobaviť sa, len neviem, či dlhodobejšie dávkovanie tejto zvrátenosti nemá nejaké vedľajšie účinky :-) Hodnotenie: 60% ()

chaturga

Jen pro otrlé. Někdy až nechutně brutální, ale zato se u toho pobavím s přáteli více, než v hospodě u piva a to je co říct!! Prostě bomba! Všechny díly hodnotím stejně. Kam se čape South Park s Kennym:) ()

Sosak

Opět musím pochválit nápad s brutální genocidou rozkošných lesních plyšoidních zvířátek. Epizodky od První krve zrají jako víno a můžete se tak těšit na delší, promyšlenější a místy i krvavější kousky. Můj favorit je Cuddles, ten králík :) ()

hlína

Ale jo, kreslená brutalita, která dokáže na jedno odpoledne dobře zabavit a člověk se sem tam zachláme. Všechny happy tree friends epizody bych sestříhal asi tak do dvouhodinového celovečerního filmu těch nejlepších a nejvtipnějších vraždiček... ()

Dawed

Trvá to chvilku, jsou malí, růzobarevní a tak trochu sadističtí. A všichni vetšinou umřou smrtí skoro pekelnou :-))) ()

yazik

Konečně pořad pro děti :) A teď vážně, pokaždé když jsem se na to začal koukat, tak celý děj provázely 3 etapy. První, když se směju jako blázen, druhá, když mi dochází síly se smát a množství smrtí se dá srovnat s počtem smrtí Kennyho ze Southparku a třetí, když už je na mě množství smrtí už moc a nemám sílu to ani vypnout :). Ale stačí si dávat přestávky a člověk se skvěle baví... I když psychiatři by na to měli asi jiný názor :) ()

blondboss

Ďalší z filmov zhrňujúcich druhú sériu príbehov postavičiek Happy Tree Friends. Čo sa mi na tomto seriáli najviac páči, je asi to, že tie príbehy nestrácajú na kvalite a tých drsných vecičiek pribúda, čo tomuto seriálu len prospeje ;) Myslím, že tvorcovia série Final Destination sa inšpirovali práve týmto. 80 % ()

lehkoživka

Některé díly vyloženě skvělé, např. ten s mravenečníkem, výborné jsou i bonusy, třeba ta roztomilá slovní hříčka: I have ice only for you (hrdina propíchnutý rampouchem). ()