Herečka Reese Holden dostala nabídku, o které se jí ani nezdálo, knižní vydavatel chce publikovat dopisy, které napsal její otec, samotářský spisovatel, své ženě až po její smrti. Když se však Reese vrátí do rodného Michiganu, zjistí, že se k jejímu otci nastěhovali nezaměstnaná studentka a rádoby hudebník… Otec se najednou stará více o své nové přátele než o své zdraví – najde k sobě otec s dcerou opět cestu zpátky…? (oficiálny text distribútora)

triss

Zooey Deschanel je úžasná, celá jedna hvězda je její. Druhá je za happy end, bez kterýho by to byla nicneříkající splácanina. A třetí za kouzelné (možná trošku sentimentální, ehm) maličkosti - ráno u okna, přibouchnutá ruka, utopený kotě nebo "plán B". ()

neneka

Mám hodně ráda Zooey Deschanel, takže ta mě nezklamala, ale nějak mi tu trochu vadil pořád poněkud stejný Will Ferrell (kterého jsem poprvé viděla ve filmu Horší už to nebude (Stranger Than Fiction) a to je film, který můžu vidět víckrát a nejspíš se mi neomrzí), ale v dalších filmech... no, nevím, na mě je to málo vrstevnatý a barevný, takže Ed Harris, jehož fyzicky ztvárněné podivínství mi do noty nepadlo, to taky nezachránil... Tak snad příště. ()

Kuba11

Velice sem se na tento film těšil,ale myslel sem že se u něj ukoušu nudou. Jedna Hvězdička za Eda Harrise a ta druha za Willa Ferrella! Možná až když člověk bude mít depresivní pochmurnou naladu tak ho to osloví.Uvidime! ()

Ayssan

Zvláštní film o zvláštních lidech. Plyne pozvolna, bez jakéhokoliv vzrušení, přesto jsem se u něj nenudil. P.S. Svým dětem nejspíš také v budoucnu řeknu, že Vánoce jsou konspirací kapitalisticko-pravicových skupin v čele s Hallmarkem. ()

MaxForValue

Nenápadný snímok, v ktorom sa bok po boku objavili hneď tri známe hollywoodske tváre - Zooey Deschanel, Will Ferrel a hlavne Ed Harris. Veľmi príjemný pomalo plynúci film, v ktorom sa hlavná hrdinka (Zooey) snaží vylepšiť vzťah a navrátiť do života svojho otca (Harris), ktorého do temnoty uvrhla smrť jeho ženy. A darí sa jej to - a mne sa to páči. ()

JxMx

Takový normální film, sice na ohrané téma, ale příběh je vcelku uvěřitelný. To i díky velmi příjemnému hereckému obsazení. Zooey Deschanel mám rád už dlouho, za to Will Ferrell mě hodně překvapil. Ačkoliv snímkem prostupuje poklidná atmosféra a film nikam nespěchá, tak jsem se ani chvilku nenudil. Když jsem usedal k televizi, nečekal jsem žádné velké představení, ale asi o to víc jsem si snímek užil. Pěkných 70%. ()

jaqubko

Živý (alebo vzhľadom na tržby skôr mŕtvy) príklad toho ako natočiť čo najpriemernejšiu z najpriemernejších rodinných drám. Nenapadá ma vôbec niž výrazne pozitívneho či negatívneho o tomto filme. Charaktery sú nesympatické, a tam sa asi končí aj divákov veškerý záujem o to ako dopadnú ich vzťahy. Will Ferrel a Ed Harris mi do týchto vážnych rôl absolútne nesadli. Dokonca i to idealistické vyvrcholenie si scenáristi vycucali z prstu radšej než by budovali charaktery. ()