Príbehy včelích medvedíkov

• Československo Příběhy včelích medvídků (viac)

Oblíbený animovaný seriál pro nejmenší diváky. Humorné a napínavé příhody dvou malých včelích medvídků – čmeláčků Čmeldy a Brumdy a jejich přátel čmeláčí maminky, brouka Kvapníka, lučního koníka, mušky, pučmelouda, roháče aj. (Karlos80)

Pelargius

Na této pohádce jsem vyrostl. Jak bych mohl hodnotit jinak, než za 5 ? To je tak milé a nádherné, až jsem z toho měl úsměv velký jak vrata. A ty písničky ! Jééé... ()

Paity

Tohle miloval snad každý kdo to viděl, malý, mladý, dospělý, starý. Prostě mělo to své veliké kouzlo a bavilo to a baví i po těch letech. ()

J*A*M*A*L

Od skvělého hlavního songu po celý seriál je to jedna velká legenda české kinematografie... a další z mých oblíbených večerníků ()

Matematicka

Příjemný večerníček, který jsem v dětství milovala... Jako dospěláka mě překvapilo, že děj často není nic moc, ale to nejmenším dětem asi nevadí... Každopádně krásné loutky čmeláčků a chytlavé písničky s výchovným podtextem (hlavně ta Do pěti, do pěti... musíme být u maminky v doupěti :-)) Kvalita dílů v sérii znatelně klesá. Zajímavý komentář: Gemini. ()

willis

jo, mě zaujala tahle: Bílá,bílá,bílá,bílá, komu by se nelíbila, bíla je vrána, bílá noc, bílé není nikdy dost. ojoj :) ()

Brylin

Měl to být sice pořad jen pro děti, avšak baví úplně všechny od batolat po geronty. Příběhy plné laskavého humoru sice ztrácejí s časem na originalitě, ale namluvení postav je skvělé - pánové Zedníček a Dvořák se vyřádili, a to zejména Josef Dvořák na Pučmelounovi. Největší devízou večerníčku je ovšem zcela bez pochyby geniální soundtrack, jehož písně jsou často zpívány při všech možných i nemožných příležitostech. A tehdy pochopíte, že jde o legendu. Velmi pěkné čtyři hvězdičky. ()

gombarix

Pro hmyz mám slabost a soundtrack je nezapomenutelný... a kolik seriózních, vzdělaných lidí už jsem zažil se do krve hádat, jestli je to Pučmelouch / Pučmeloun / Pučmeloud :D ... Jeden z nejkultovnějších večerníčků. ()

Alice02

To jsou tak nádherný příběhy, zahřejí u srdíčka, zasmějete se a "slunce už vysouší lóóužičky" z hlavy nedostanete hodně dlouho ;-) ()