Príbehy včelích medvedíkov

• Československo Příběhy včelích medvídků (viac)

Oblíbený animovaný seriál pro nejmenší diváky. Humorné a napínavé příhody dvou malých včelích medvídků – čmeláčků Čmeldy a Brumdy a jejich přátel čmeláčí maminky, brouka Kvapníka, lučního koníka, mušky, pučmelouda, roháče aj. (Karlos80)

RonaMidu

večerníček,jak má být,zaujmout jde i bez manýrů mnohých známějších animovaných postav...a jestli se mi někdo bude smát,klidně....protože já na ty včelí medvídky koukám dodneška,když jdou v tv....tedy když mám čas,takže...asi si budu muset sehnat nějaké dvd a bude klid :-) ()

Lachtaan

Kontrast mezi legendární znělkou a slavným Pučmeloudem ve mě vždycky mísil pocity radosti a absolutního strachu při sledování tohoto Večerníčku. Ta animace mi trochu děsivá přijde vlastně i dneska. Ale jako skoro 20letého mě spíš fascinuje, jen před těmi patnácti roky tomu bylo trochu jinak. ()

Compadre

Večerníček k prasknutí narvanej legračníma hláškama a srandovníma písničkama:-))): "Tak co?" - No, ta levá..ta levá by utíkala, ale ta pravá je nervózní a pořád brzdí." No, to je určitě tim, že ta pravá je taky levá.. - "Sádlo, samý sádlo...to je ale mazaná rodina, oni mají všude samý sádlo", - "Podívejte jaké mám svaly pod křídlama ..no joo, ten má svaly.." - "To je ale tlustá kroupa" - "takovy maly tvrdy to nepoznám vubec.. No tak to si vemu" - "No, tak prosim tě, co děláš?? Ty mě kutálíš! Ty mě kutálíš jak mičudu.." - "Žádná lochnesska, já jsem Spleštule blátivá" - "nepouštějte mi to sem, tydle předměty, já jsem vzácný, mimořádně neobyčejný exponát!" - "No, to ne, co vás to napadlo pane Myš? Já nechci na špendlík." Hudba je pak kapitola sama pro sebe - Bílá, bílá, bílá, bílá, komu by se nelíbila. Bílá vrána, bílá noc, bílé není nikdy moc. " ()

Elisebah

Nádherný večerníček o čmeláčcích. Loutky jsou nádherné,písničky povedené a z každého dílu plyne poučení. Písničky jsou lehce zapamatovatelné a myslím, že děti se je i velice rychle naučí a rády si je prozpěvují. ()

Pražák

"Zvonkůůů záázvoň cinkylinky - dóóódělám si oční linky - S elegancííí manenkýnky, proletím se nad louží, sledujte mou vzdušnou trasu, všimněte si mého pasu. Ten kdo hledá pravou krásu, ihned po mě zatouží, proletí se se mnou nad louží!" (8. díl - Čtyřlístkový) ()

Madlene

"Slunce už vysouší looooooužičky, vysuší mé dlouhé noooožičky...Slunce má k sušení vlohy, vysuší mé dlouhé nooooooohy." ()

dinsdale

Výborný soundtrack, který si dodnes pouštím pro radost. "Chvátám, chvátám, nemám chvíli klid, já tam, já tam, dávno už měl být", ale hlavně "Nás by tak nejvíce vábilo, natírat celý svět na bílo.." Už víme, kde se Dan inspiroval.. ()

Koda

Na políčku v jetelíčku tam kde potok pramení, dobře je nám po tělíčku, zákonem jsme chráněni. Sosáčkama sosáme, bez přestání to samé, do pěti, do pěti, do pět, do pěti - musíme dát PLNÝ POČET v doupěti. Legendární medvídci plné nezapomenutelných chytlavých písniček a nezapomenutelných příběhů a postaviček, na které se nezapomíná! :) ()

Red Meat

Kultovní večerníček s výborným soundtrackem ("...nesnídám, nesvačím...") a stejně tak geniálním panem Dvořákem v roli vypravěče. Především pak Pučmeloud ("To je věcí, to je věcí, to jsou samý předměty, tady toto...") je nezapomenutelná postavička. ()

Wally

Kdo by neznal příběhy Čmeldy a Brumdy....hezká vzpomínka na dětství a Večerníčky těsně předtím než se šlo spát :-) ()

Benedygtus

Nejlepsi vecernickovy soundtrack a nejen v hudbe se projevuje kvalita teto serialove pohadky. Bila, Bila a Chvatam, Chvatam maji v hlave snad vsichni, mozna i hlusi. ()